0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Brazil
U21 Liga Paulista Women
Pinheiros U21 (W)
۱
۳
SESI SP U21 (W)
Finished
۰۲:۳۰
Paineiras U21 (W)
۳
۲
Sorocaba U21 (W)
Finished
۰۲:۳۰
World
FIVB Nations League Women
China (W)
۱
۳
Canada (W)
Finished
۰۰:۰۰
France (W)
۳
۱
Bulgaria (W)
Finished
۱۷:۳۰
Italy (W)
۳
۱
Turkey (W)
Finished
۲۰:۳۰
Poland (W)
۳
۰
Netherlands (W)
Finished
۱۴:۳۰
Brazil (W)
۳
۱
USA (W)
Finished
۰۳:۳۰
Serbia (W)
۱
۳
China (W)
Finished
۲۰:۳۰
Europe
CEV European Golden League Women
Czech Republic (W)
۳
۱
Romania (W)
Finished
۱۸:۳۰
Ukraine (W)
۳
۲
Slovenia (W)
Finished
۱۶:۳۰
Belgium (W)
۳
۱
Spain (W)
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia (W)
۳
۱
Azerbaijan (W)
Finished
۱۶:۳۰
Algeria
National 1B
VBC Constantine
۳
۲
SA Smara
Finished
۱۷:۳۰
ES Tebessa
۳
۱
ASC Amoucha
Finished
۱۳:۳۰
NA Hussein Dey
۳
۰
CRB Bounoura
Finished
۱۳:۳۰
Jeunesse Skikda
۳
۱
IRB El Kantara
Finished
۱۵:۳۰
ES Djelfa
۳
۲
Amel Gouraya
Finished
۱۵:۳۰
Algeria
National A
RC Msila
۳
۲
RM Arzew
Finished
۱۷:۳۰
Mc Alger
۳
۱
JS Messelmoun
Finished
۱۷:۳۰
OMK El Milia
۳
۱
PO Chlef
Finished
۱۷:۳۰
O Ain Mlila
۲
۳
MB Bejaia
Finished
۱۹:۳۰
JM Batna
۰
۳
EF Ain Azel
Finished
۱۷:۳۰
ES Setif
۳
۲
ES Tadjenanet
Finished
۱۹:۳۰
WA Tlemcen
۳
۰
ESE Eulma
Finished
۱۵:۳۰
JSB Ighram
۳
۱
ES Bethioua
Finished
۱۵:۳۰
Ouled Adouane
۳
۰
ASV Blida
Finished
۱۹:۳۰
Europe
CEV European Golden League
Ukraine
۳
۱
Romania
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
۳
۰
Estonia
Finished
۲۱:۴۵
Belgium
۱
۳
Croatia
Finished
۱۸:۳۰
Spain
۳
۰
Luxembourg
Finished
۱۹:۳۰
Spain
U21 League
Tramesa Arenys U21
۱
۳
FC Barcelona U21
Finished
۱۸:۳۰
CV Dentatis Puertollano U21
۳
۱
Bombarda U21
Finished
۱۸:۳۰
Villena Peter U21
۲
۳
CN Sabadell U21
Finished
۱۳:۵۰
CV Alcala U21
۰
۳
Michelin Mintonette U21
Finished
۱۸:۲۵
CD Costa del Voley U21
۳
۲
CV Leganes U21
Finished
۱۳:۳۰
CV Mostoles U21
۲
۳
CV Almendralejo U21
Finished
۱۳:۳۰
CN Sabadell U21
۳
۰
CD Costa del Voley U21
Finished
۲۰:۳۰
Cadiz 2012 U21
۰
۳
ADV Miguelturra U21
Finished
۲۰:۳۰
Villena Peter U21
۰
۳
CV Leganes U21
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
Extraliga U22
Blue Volley Ostrava U22
۳
۲
Kojetin U22
Finished
۱۶:۳۰
Kladno U22
۱
۳
Kolin U22
Finished
۱۱:۳۰
Pribram U22
۰
۳
VK Ceske Budejovice U22
Finished
۱۳:۳۰
VK Karlovarsko U22
۳
۱
SGLD Brno U22
Finished
۱۸:۳۰
Algeria
1A Women
NR Chlef (W)
۳
۱
ASW Bejaia (W)
Finished
۱۶:۳۰
RC Bejaia (W)
۲
۳
USP Akbou (W)
Finished
۱۳:۳۰
MB Bejaia (W)
۳
۲
MC Alger (W)
Finished
۱۳:۳۰
SV Bejaia (W)
۳
۱
NC Bejaia (W)
Finished
۱۶:۳۰
Indonesia
Proliga
Palembang Bank Sumsel
۳
۲
Bogor LavAni
Finished
۱۵:۰۰
Indonesia
Proliga Women
Jakarta Livin Mandiri (W)
۳
۰
Bandung Bank BJB (W)
Finished
۱۰:۳۰
Jakarta Pertamina (W)
۳
۱
Jakarta Elektrik (W)
Finished
۱۲:۳۰
Romania
U19 Championship
Css Viitorul Cluj U19
۳
۱
Zalau U19
Finished
۱۲:۳۰
CSM Bucuresti U19
۳
۱
Suceava U19
Finished
۱۴:۳۰
Kyrgyzstan
Vyschaya League Women
Yssyk-Kol (W)
۲
۳
Kadamjay (W)
Finished
۱۶:۰۰
КNAU (W)
۳
۰
Naryn (W)
Finished
۱۴:۳۰
Argentina
Super Segunda Women
La Matanza Deportes (W)
۳
۲
Club Moron B (W)
Finished
۰۴:۰۰
Banco de la Nacion Argentina (W)
۳
۱
Country de Banfield (W)
Finished
۰۴:۰۰
CA Lanus (W)
۳
۱
Circulo General Urquiza (W)
Finished
۰۴:۰۰
Comunicaciones (W)
۱
۳
Club 3 de Febrero (W)
Finished
۰۴:۰۰
Uruguay
Primera Division Women
Club Banco Republica (W)
۳
۱
Bohemios (W)
Finished
۲۱:۳۰
Iava Negro (W)
۱
۱
Bage (W)
inprogress
۲۲:۳۰
CBPS (W)
۰
۳
Atletico Barbato (W)
Finished
۰۴:۰۰
World
NORCECA Championship U19
Cuba U19
۳
۱
Dominican Republic U19
Finished
۰۳:۳۰
Italy
U19 Championship
Volley Treviso U19
۳
۲
Lupi Santa Croce U19
Finished
۱۱:۳۰
Vero Volley Assiplan U19
۳
۰
Volley Treviso U19
Finished
۱۹:۰۰
Vero Volley Assiplan U19
۳
۰
Cucine Lube Civitanova U19
Finished
۱۱:۳۰
Europe
CEV European Silver League Women
Georgia (W)
۳
۰
Faroe Islands (W)
Finished
۱۹:۳۰
Finland (W)
۳
۱
Portugal (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hungary (W)
۰
۰
Latvia (W)
inprogress
۲۳:۳۰
Argentina
Super Primera Women
Glorias Argentinas (W)
۳
۱
Club Moron (W)
Finished
۰۴:۰۰
Club Italiano (W)
۱
۳
Ciudad de Buenos Aires (W)
Finished
۰۴:۰۰
Estudiantil Porteno (W)
۳
۱
Universitario de La Plata (W)
Finished
۰۴:۰۰
Scholem Aleijem (W)
۳
۲
Argentino de Castelar (W)
Finished
۰۴:۰۰
Gimnasia y Esgrima de Buenos Aires (W)
۳
۰
Lomas del Mirador (W)
Finished
۰۴:۰۰
Nautico Zarate (W)
۳
۱
Tortuguitas (W)
Finished
۰۴:۰۰
Nautico Hacoaj (W)
۲
۳
Harrods Gath & Chaves (W)
Finished
۰۴:۰۰
Gimnasia Villa del Parque (W)
۲
۳
Mupol (W)
Finished
۰۴:۰۰
Poland
University League
Politechnika Warszawa
۱
۱
AZS Mans Warszawa
Finished
۱۳:۰۰
PANS Krosno
۲
۰
AWF Krakow
Finished
۱۰:۰۰
AWF Poznan
۰
۲
ANS Angelusa Silesiusa Walbrzych
Finished
۱۱:۳۰
UJD Czestochowa
۲
۰
UWM Olsztyn
Finished
۱۴:۳۰
UJD Czestochowa
۲
۰
PANS Krosno
Finished
۱۹:۰۰
Kenya
National League
Trail Blazers
۰
۳
Kenya Prisons
Finished
۱۷:۳۰
Trail Blazers
۳
۰
Dod Cau
Finished
۰۹:۳۰
KFS
۳
۲
GSU Club
Finished
۱۲:۰۰
World
International Friendlies
France
۳
۰
Netherlands
Finished
۲۲:۰۰
Poland
University League Women
UJD Czestochowa (W)
۲
۱
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۳:۰۰
AZS Vistula Warszawa (W)
۲
۰
AGH Krakow (W)
Finished
۱۰:۰۰
Politechnika Warszawa (W)
۰
۲
Politechnika Gdansk (W)
Finished
۱۰:۰۰
Politechnika Poznanska (W)
۰
۲
UwS Siedlce (W)
Finished
۱۱:۳۰
WSZiA Opole (W)
۲
۰
AWF Wroclaw (W)
Finished
۱۱:۳۰
Uniwersytet Gdansk (W)
۰
۲
Politechnika Rzeszow (W)
Finished
۱۳:۰۰
PANS Nysa (W)
۲
۰
AZS AWF Warszawa (W)
Finished
۱۴:۳۰
AWFiS Gdansk (W)
۰
۲
PANS Krosno (W)
Finished
۱۴:۳۰
PANS Nysa (W)
۲
۰
AZS Vistula Warszawa (W)
Finished
۱۹:۰۰
PANS Krosno (W)
۲
۰
Politechnika Rzeszow (W)
Finished
۱۹:۰۰
Italy
Serie A3
San Dona di Piave
۲
۳
Virtus Fano
Finished
۲۰:۰۰
Italy
Serie B1 Women
Fasano (W)
۲
۳
Tenaglia Altino PAV CH (W)
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Inferiores U21
Centro Asturiano U21
۱
۳
Lomas de Zamora B U21
Finished
۲۲:۰۰
Argentina
Copa C.O Women
Lomas (W)
۰
۳
UnTreF Voley (W)
Finished
۰۴:۰۰
World
Club Friendlies Women
Binh Dien Long An (W)
۰
۳
Binh Chung Thong Tin (W)
Finished
۱۶:۴۰
Uruguay
Division A Women
CBR II (W)
۳
۱
Bohemios J (W)
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
U19 Liga Paulista Women
E.C. Praia Grande U19 (W)
۰
۳
Farma Conde Sao Jose Volei U19 (W)
Finished
۱۷:۳۰
World
National League
REG VC
۱
۳
Armee Patriotique Rwandaise VC
Finished
۱۷:۳۰
Police Forefront VC
۰
۳
Kepler
Finished
۱۹:۳۰
Kyrgyzstan
Vyschaya B
Kara-Kulja
۳
۰
Naryn
Finished
۰۸:۳۰
Aravan
۰
۳
Zhamu
Finished
۱۰:۳۰
Belarus
Division A Women
Kommunalnik GrGU (W)
۰
۳
Minchanka Minsk (W)
Finished
۱۶:۳۰
World
National League Women
Arme Patriotique Rwandaise (APR) (W)
۳
۰
Ruhango (W)
Finished
۱۳:۳۰
Police Forefront (W)
۳
۰
Rwanda Revenue Authority (W)
Finished
۱۵:۳۰
China
U19 National Championship
Sichuan U19
۳
۰
Fujian U19
Finished
۱۲:۳۰
Wenling U19
۳
۰
Hubei U19
Finished
۱۲:۳۰
Belarus
Liga Pro
Orly-Pro
۱
۳
Vityaz-Pro
Finished
۰۷:۰۰
Plamya-Pro
۳
۲
Molot-Pro
Finished
۰۸:۳۰
Empire-Pro
۱
۳
Lions-Pro
Finished
۱۰:۱۰
Legion-Pro
۰
۳
Energy-pro
Finished
۱۱:۵۰
Orly-Pro
۲
۳
Molot-Pro
Finished
۱۳:۱۵
Europe
CEV European Silver League
Israel
۳
۰
Faroe Islands
Finished
۱۹:۳۰