0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Portugal
Nacional 1A
Ginasio Clube Figueirense
۷۱
۷۸
Guifoes Sport Clube
Finished
۰۰:۰۰
CB Queluz
۸۰
۷۰
Electrico FC
Finished
۱۹:۰۰
Mexico
CIBACOPA
Frayles de Guasave
۱۲۴
۱۲۲
Venados de Mazatlan
Finished
۰۷:۱۵
Angeles CD Mexico
۱۳۱
۱۲۸
Caballeros de Culiacan
Finished
۰۵:۱۵
Rayos de Hermosillo
۹۸
۸۸
Ostioneros de Guaymas
Finished
۰۶:۴۵
Pioneros de Los Mochis
۹۵
۱۲۱
Zonkeys de Tijuana
Finished
۰۶:۴۵
Astros de Jalisco
۱۰۳
۸۵
Halcones De Ciudad Obregon
Finished
۰۵:۴۵
France
Pro A
Cholet Basket
۷۲
۹۰
Paris Basketball
Finished
۲۱:۳۰
ESSM Le Portel
۷۰
۱۰۱
AS Monaco
Finished
۲۱:۳۰
JSF Nanterre
۹۰
۸۴
JL Bourg Basket
Finished
۲۱:۳۰
Italy
Serie A
Orsi Derthona Basket Tortona
۸۲
۷۵
Virtus Pallacanestro Bologna
Finished
۲۱:۳۰
Pallacanestro Reggiana
۶۳
۷۲
Umana Reyer Venezia
inprogress
۲۲:۱۵
Puerto Rico
Baloncesto Superior Nacional
Capitanes de Arecibo
۱۰۴
۱۰۲
Cangrejeros de Santurce
Finished
۰۳:۳۰
Osos de Manati
۱۰۱
۹۱
Vaqueros de Bayamon
Finished
۰۳:۳۰
United States
WNBA
Minnesota Lynx (W)
۱۰۲
۹۳
Seattle Storm (W)
Finished
۰۵:۰۰
Las Vegas Aces (W)
۴۲
۳۳
Los Angeles Sparks (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Connecticut Sun (W)
۸۴
۷۷
Washington Mystics (W)
Finished
۰۳:۰۰
New York Liberty (W)
۹۱
۸۰
Indiana Fever (W)
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
LNB
Ciclista Olimpico De La Banda
۶۹
۶۵
Platense
Finished
۰۴:۳۰
San Martin de Corientes
۷۷
۷۵
Obras Sanitarias Buenos Aires
Finished
۰۴:۴۰
Riachuelo de La Rioja
۹۵
۸۱
Obera TC
Finished
۰۳:۳۰
Club Atletico Penarol (Mar del Plata)
۸۶
۷۷
Indepediente Oliva
Finished
۰۴:۳۰
Argentino Junin
۸۳
۶۸
Comunicaciones Mercedes
Finished
۱۸:۰۰
New Zealand
NBL
Southland Sharks
۷۴
۹۷
Auckland Tuatara
Finished
۰۷:۳۰
Taranaki Mountainairs
۱۰۸
۷۰
Manawatu Jets
Finished
۱۱:۰۰
Germany
BBL
Ratiopharm Ulm
۶۵
۷۸
S Oliver Wurzburg Baskets
Finished
۲۰:۰۰
Bayern Munchen
۷۷
۷۲
MHP Riesen Ludwigsburg
inprogress
۲۲:۰۰
Uruguay
LUB
Club Nacional
۹۸
۸۹
Aguada
Finished
۰۳:۴۵
Argentina
LDD
Argentino de Junin U23
۸۰
۸۱
Comunicaciones Mercedes U23
Finished
۰۱:۳۰
Japan
B League 2
Shiga Lakestars
۹۶
۸۷
Koshigaya Alphas
Finished
۰۸:۳۰
Altiri Chiba
۹۲
۷۲
Yamagata Wyverns
Finished
۰۹:۳۰
Italy
Serie A2
Pallacanestro Trapani
۷۳
۷۱
Tezenis Scaligera Verona
inprogress
۲۲:۰۰
Lebanon
Division A
Sagesse Beirut
۶۵
۶۷
Sporting Al Riyadi Beirut
inprogress
۲۲:۱۵
Venezuela
Superliga
Heroes de Falcon
۶۳
۵۴
Piratas de La Guaira
Finished
۰۲:۳۰
Diablos de Miranda
۸۵
۸۲
Marinos de Anzoategui
Finished
۰۲:۱۵
Gaiteros Del Zulia
۸۴
۹۲
Cocodrilos de Caracas
Finished
۰۲:۳۰
Llaneros de Guarico
۸۹
۹۶
Trotamundos De Carabobo
Finished
۰۲:۳۰
Indonesia
IBL
Kesatria Bengawan Solo
۹۴
۸۳
Satria Muda Pertamina
Finished
۱۰:۳۰
Rans PIK B.C.
۹۷
۸۱
Satya Wacana Salatiga
Finished
۱۶:۳۰
Bali United
۷۸
۷۴
Tangerang Hawks
Finished
۱۴:۳۰
Pelita Jaya
۹۳
۸۴
Amartha Hangtuah
Finished
۱۲:۳۰
Romania
Liga Nationala
CSM Oradea
۹۴
۹۲
U-Banca Transilvania Cluj Napoca
Finished
۱۹:۰۰
Greece
A1 League
PAOK Thessaloniki
۹۶
۹۹
Panathinaikos Athens
Finished
۲۰:۳۰
AEK Athena
۶۸
۱۰۰
Olympiakos Pireus
Finished
۱۷:۴۵
Australia
NBL1 East
Inner West Bulls
۸۸
۸۵
Illawarra Hawks NBL1
Finished
۱۳:۳۰
Canberra Gunners
۹۴
۷۶
Albury Wodonga Bandits
Finished
۱۳:۰۰
Manly Warringah Sea Eagles
۹۵
۷۲
Hills Hornets
Finished
۱۰:۳۰
Norths Bears
۱۰۷
۸۸
Hornsby Spiders
Finished
۰۹:۳۰
Maitland Mustangs
۱۰۷
۷۵
Penrith Panthers
Finished
۱۲:۳۰
Newcastle Falcons
۷۷
۶۸
Central Coast Crusaders
Finished
۱۲:۴۵
Sydney Comets
۸۲
۹۸
Bankstown Bruins
Finished
۱۳:۰۰
Brazil
FPB Paulista Women U20
SESI/Araraquara U20 (W)
۴۴
۴۷
Santos U20 (W)
Finished
۲۱:۳۰
Poland
1. Liga
GKS Tychy
۱۱۷
۹۵
SKS Polpharma -Pakmet Starogard Gdansk
Finished
۱۷:۳۰
Gornik Walbrzych
۶۵
۶۸
Astoria Bydgoszcz
Finished
۱۹:۳۰
Uruguay
Metro League
Larre Borges
۹۰
۹۷
Verdirrojo Montevideo
Finished
۰۲:۴۵
CA Goes
۷۴
۶۷
Tabare
Finished
۰۲:۴۵
Australia
NBL1 South Women
Geelong Supercats (W)
۸۱
۷۱
Nunawading Spectres (W)
Finished
۱۰:۳۰
Waverley Falcons (W)
۸۶
۸۱
Kilsyth Cobras (W)
Finished
۱۲:۰۰
Ringwood Hawks (W)
۷۱
۷۴
Launceston Tornadoes (W)
Finished
۱۱:۳۰
Bendigo Braves (W)
۹۰
۷۸
Casey Cavaliers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Melbourne Tigers (W)
۹۲
۱۰۱
Ballarat Miners (W)
Finished
۱۱:۰۰
Diamond Valley (W)
۶۴
۷۶
Dandenong Rangers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Eltham (W)
۵۹
۶۸
Sandringham Sabres (W)
Finished
۱۱:۳۰
Knox Raiders (W)
۶۳
۸۱
Mt Gambier Pioneers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Keilor Thunder (W)
۸۳
۷۵
Hobart Chargers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Big V
Mckikkon Cougars
۹۰
۸۰
Hume City Broncos
Finished
۱۰:۳۰
Camberwell Dragons
۸۵
۷۸
Melbourne University
Finished
۱۲:۳۰
Bellarine Storm
۹۲
۹۱
Sunbury Jets
Finished
۱۲:۰۰
Shepparton Gators
۷۵
۱۰۶
Keysborough Cougars
Finished
۱۲:۳۰
Wyndham
۱۰۲
۷۳
Western Port Steelers
Finished
۱۴:۰۰
Mexico
LNBPF Women
Correcaminos (W)
۷۴
۶۴
Santas del Potosi (W)
Finished
۰۴:۳۰
Halcones De Xalapa (W)
۷۷
۵۹
Rojas de Veracruz (W)
Finished
۰۵:۳۰
Freseras (W)
۸۰
۶۶
Abejas (W)
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro U19
Mogi das Cruzes U19
۱۰۸
۴۹
Cerrado U19
Finished
۰۰:۳۰
Cerrado U19
۵۴
۶۱
Vitaliza/Nosso U19
Finished
۲۰:۳۰
BRB/Brasilia U19
۲۷
۴۶
ADIEE/Avai/FME U19
inprogress
۲۲:۳۰
El Salvador
Liga Mayor
A.Lobos BKB
۵۳
۵۱
San Salvador BC
Finished
۰۴:۴۵
Santa Tecla
۷۵
۱۰۳
AD Isidro Metapan
Finished
۰۴:۴۵
BC Chalchuapa United
۵۳
۵۱
San Salvador BC
Finished
۰۴:۴۵
Philippines
MPBL
Muntinlupa Cagers
۶۹
۶۳
Bataan Risers
Finished
۱۱:۳۰
Davao Occidental Tigers
۷۹
۵۹
Rizal Xentro Mall Golden Coolers
Finished
۱۳:۳۰
Binan Tatak Gel
۷۵
۷۲
Pangasinan Heat
Finished
۱۵:۳۰
Lithuania
LKL
BC Wolves Vilnius
۹۱
۸۰
Neptunas
Finished
۱۷:۵۰
Turkey
TBSL
Socar Petkimspor
۷۱
۱۰۰
Fenerbahce
Finished
۱۸:۳۰
Manisa Buyuksehir Belediye
۷۴
۸۳
Besiktas JK Istanbul
Finished
۲۱:۰۰
Saudi Arabia
Premier League
Al Hilal
۷۷
۶۸
Al Ittihad Jeddah
Finished
۱۹:۳۰
Al Ahli Jeddah
۷۸
۷۰
Al Nasr Riyadh
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Svenska Basketligan
Norrkoping Dolphins
۷۶
۷۲
Boras Basket
Finished
۱۹:۳۴
Germany
Pro A
Karlsruhe Lions
۷۳
۸۴
Phoenix Hagen
Finished
۲۱:۰۰
Spain
LEB Plata
CB Sant Antoni
۸۳
۷۶
CB Moron
Finished
۲۱:۳۰
CB Zamora
۸۵
۸۲
Albacete Basket
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia
Liga Nova KBM
KK Helios Domzale
۷۳
۷۵
Krka Novo Mesto
Finished
۲۱:۳۰
Australia
NBL1 South
Waverley Falcons
۸۷
۸۲
Kilsyth Cobras
Finished
۱۴:۰۰
Knox Raiders
۷۷
۹۸
Mt Gambier Pioneers
Finished
۱۳:۳۰
Melbourne Tigers
۸۰
۷۸
Ballarat Miners
Finished
۱۳:۰۰
Diamond Valley Eagles
۷۷
۸۸
Dandenong Rangers
Finished
۱۳:۳۰
Geelong Supercats
۸۷
۸۶
Nunawading
Finished
۱۲:۳۰
Bendigo Braves
۸۱
۶۴
Casey Cavaliers
Finished
۱۲:۳۰
Ringwood Hawks
۸۲
۸۷
NW Tasmania Thunder
Finished
۱۳:۳۰
Keilor Thunder
۷۷
۶۹
Hobart Chargers
Finished
۱۳:۳۰
Eltham Wildcats
۸۵
۹۰
Sandringham Sabres
Finished
۱۳:۳۰
Spain
ACB
Valencia BC
۸۶
۹۶
UCAM Murcia
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Superliga
UBSC Raiffeisen Graz
۶۱
۸۶
Oberwart Gunners
Finished
۱۹:۰۰
Italy
Serie B
NPC Rieti Pallacanestro
۵۵
۴۷
Virtus Salerno
inprogress
۲۲:۳۰
Unicusano Pielle Livorno
۵۶
۳۷
Asd Del Fes Avellino
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
NBL1 East Women
Manly Warringah Sea Eagles (W)
۱۰۱
۶۴
Hills Hornets (W)
Finished
۰۸:۳۰
Sydney Comets (W)
۷۷
۵۴
Bankstown Bruins (W)
Finished
۱۱:۰۰
Newcastle Falcons (W)
۹۰
۷۸
Central Coast Crusaders (W)
Finished
۱۰:۳۰
Maitland Mustangs (W)
۶۸
۶۹
Penrith Panthers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Canberra Nationals (W)
۷۲
۱۲۰
Albury Wodonga Bandits (W)
Finished
۱۱:۰۰
Norths Bears (W)
۷۹
۷۴
Hornsby Spiders (W)
Finished
۱۱:۳۰
Inner West Bulls (W)
۳۰
۷۲
Illawarra Hawks NBL1 (W)
Finished
۱۱:۳۰
Paraguay
Liga Nacional
Colonias Gold
۹۰
۷۹
Deportivo San Jose
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
NBB
Franca BC
۸۷
۶۳
Minas Tenis Clube
Finished
۰۱:۳۰
Flamengo Petrobras Rio de Janeiro
۹۲
۶۱
Bauru Sao Paulo
Finished
۲۱:۳۰
Argentina
La Liga
Barrio Parque
۶۵
۷۱
Sportivo Suardi
Finished
۰۳:۳۰
Villa Mitre Capital
۷۷
۷۵
Club Atletico Lanus
Finished
۰۳:۳۰
Racing Club De Avellaneda
۱۱
۶
Racing de Chivilcoy
Interrupted
۰۳:۰۰
Australia
NBL1 North
South West Metro
۷۹
۹۰
Southern Districts Spartans
Finished
۱۳:۰۰
Logan Thunder
۹۳
۷۹
Gold Coast Rollers
Finished
۱۳:۳۰
Cairns Marlins
۹۹
۹۶
Townsville Heat
Finished
۱۴:۰۰
Mackay Meteors
۱۰۷
۸۳
Northside Wizards
Finished
۱۴:۰۰
Darwin Salties
۱۲۱
۱۱۰
Ipswich Force
Finished
۱۴:۰۰
Hungary
NB I. A
BC Kormend
۱۰۰
۹۷
Ose Lions
Finished
۱۹:۳۰
Kaposvari KK
۸۸
۹۵
SZTE-Szedeak
Finished
۱۹:۳۰
Kecskemeti TE-Duna Aszfalt
۸۲
۸۰
Atomeromu SE Paks
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Korisliiga
Helsinki Seagulls IF
۷۷
۵۷
BC Nokia
Finished
۱۷:۳۰
France
LF2 Women
Avenir Chartres (W)
۷۳
۶۵
Toulouse Metropole Basket (W)
Finished
۲۱:۳۰
Japan
B League
Nagoya Diamond Dolphins
۷۵
۷۹
Hiroshima Dragonflies
Finished
۰۸:۳۵
Ryukyu Golden Kings Okinawa
۶۲
۹۵
Chiba Jets
Finished
۱۰:۳۵
Colombia
Liga Profesional
Bucaros de Bucaramanga
۸۶
۶۹
Piratas de Bogota
Finished
۰۴:۱۰
United States
NBA
Indiana Pacers
۱۱۶
۱۰۳
New York Knicks
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Copa Sao Paulo
Tatui
۵۵
۵۷
AA Sao Caetano
Finished
۰۲:۳۰
Argentina
La Liga Federal
Colon de Corrientes
۶۶
۷۷
Talleres De Tafi Viejo
Finished
۰۳:۳۰
Sport Club Canadense
۵۸
۶۷
Atalaya Club De Rosario
Finished
۰۳:۳۰
Chile
LNB
CD Atletico Puerto Varas
۷۵
۸۳
Las Animas
Finished
۰۴:۰۰
Australia
Big V Women
Warrnambool Mermaids (W)
۷۲
۷۵
Pakenham Warriors (W)
Finished
۱۱:۰۰
Camberwell Dragons (W)
۶۸
۸۰
Sherbrooke Suns (W)
Finished
۱۰:۳۰
McKinnon Cougars (W)
۸۲
۵۵
Hume City Broncos (W)
Finished
۱۲:۳۰
Bellarine Storm (W)
۷۹
۶۳
Sunbury Jets (W)
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NBL1 West
Joondalup Wolves
۷۹
۸۶
Willetton Tigers
Finished
۱۴:۳۰
Kalamunda Eastern Suns
۹۳
۸۰
Perth Redbacks
Finished
۱۶:۰۰
Geraldton Buccaneers
۹۲
۸۹
Perry Lakes Hawks
Finished
۱۴:۳۰
Lakeside Lightning
۱۰۱
۸۷
Rockingham Flames
Finished
۱۵:۰۰
Cockburn Cougars
۸۰
۱۰۴
Warwick Senators
Finished
۱۵:۰۰
South West Slammers
۷۴
۸۵
Goldfields Giants
Finished
۱۵:۳۰
Senegal
Division 1 Women
Jaraaf (W)
۲۸
۵۵
BOPP Basket Club (W)
Finished
۱۵:۳۰
Diamaguene (W)
۳۷
۳۰
Mbour BC (W)
Finished
۱۷:۰۰
Inseps UCAD SC (W)
۵۱
۶۴
Guediawaye Basket Academy (W)
Finished
۱۳:۳۰
Uganda
NBL
Ndejje Angels
۵۳
۵۵
JT Jaguars
Finished
۱۶:۳۰
Livingstone
۶۵
۶۸
Our Savior
Finished
۱۸:۳۰
JKL Dolphins
۷۴
۱۰۰
Kampala Rockets
Finished
۱۴:۳۰
Algeria
National 1
ES Cherchell
۵۴
۴۸
ASPTT Oran
Finished
۱۶:۳۰
Senegal
Division 1
Dakar Universite Club
۵۶
۴۹
Louga
Finished
۱۸:۳۰
ASCC Bopp
۶۲
۵۳
UCST Port Autonome de Dakar
Finished
۲۰:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Division 1
KK Igokea
۹۶
۸۲
HKK Siroki Brijeg
Finished
۲۰:۳۰
Borac Banja Luka
۶۰
۵۷
KK Bosna Royal
Finished
۲۰:۳۰
Mali
Ligue 1 Women
Djoliba AC (W)
۹۲
۷۱
Kalaban Sports Club (KSC) (W)
Finished
۲۰:۳۰
Australia
NBL1 West Women
Lakeside Lightning (W)
۷۷
۸۴
Rockingham Flames (W)
Finished
۱۳:۰۰
Cockburn Cougars (W)
۹۳
۱۰۱
Warwick Senators (W)
Finished
۱۳:۰۰
Joondalup Wolves (W)
۸۰
۷۵
Willetton Tigers (W)
Finished
۱۲:۳۰
South West Slammers (W)
۴۴
۵۸
Goldfields Giants (W)
Finished
۱۳:۳۰
Kalamunda Eastern Suns (W)
۷۳
۹۷
Perth Redbacks (W)
Finished
۱۴:۰۰
Malaysia
MPL D-League U20
Johor Southern Tigers Red U20
۸۲
۶۵
Kee Ming Holdings BC U20
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NBL1 North Women
South West Metro Pirates (W)
۸۶
۹۲
Southern District Spartans (W)
Finished
۱۱:۰۰
Logan Thunder (W)
۸۸
۶۴
Gold Coast Rollers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Cairns Dolphins (W)
۹۳
۱۰۴
Townsville Flames (W)
Finished
۱۲:۰۰
Darwin Salties (W)
۹۲
۷۸
Ipswich Force (W)
Finished
۱۲:۰۰
Mackay Meteorettes (W)
۶۸
۱۱۴
Northside Wizards (W)
Finished
۱۲:۰۰
Bolivia
Libobasquet
Can Oruro
۱۰۴
۹۷
Carl A-Z Oruro
Finished
۰۴:۰۰
Mali
Premiere Division
CRBT
۷۴
۵۰
Attar Club
Finished
۰۰:۳۰
Stade Malien
۴۱
۲۲
Real Bamako
inprogress
۲۲:۳۰
Poland
PLK
King Wilki Morskie Szczecin
۱۰۴
۸۶
KS Spojnia Stargard
Finished
۲۱:۳۰
Portugal
Nacional 2A
GD Gafanha
۶۰
۴۱
Gd Andre Soares
Finished
۲۱:۰۰
Brazil
Campeonato Brasileiro
APAB Blumenau
۱۶
۱۷
Praia Clube
inprogress
۲۳:۳۰
Kazakhstan
National League
BC Barsy Atyrau
۴۸
۶۹
BC Irbis Almaty
Finished
۱۷:۳۰
Morocco
Division 1
CPAM Midelt
۷۱
۵۵
COJ Eljadida
Finished
۲۰:۳۰
North Macedonia
Prva Liga
Rabotnicki
۸۵
۷۴
TFT Skopje
Finished
۱۹:۳۰
KK MZT Skopje Aerodrom
۸۲
۷۷
KK Pelister
Finished
۲۰:۴۵
Albania
Superleague
Teuta Durres
۷۵
۹۱
Beselidhja
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
Championship Women
AD Sanjoanense (W)
۶۶
۵۹
AD Vagos (W)
Finished
۱۹:۰۰
Poland
1. Liga Women
GTK Gdynia (W)
۷۲
۶۸
Wisla Krakow (W)
Finished
۱۸:۳۰
Morocco
1DND Women
RCA Casablanca (W)
۳۶
۲۵
As Essaouira (W)
Finished
۱۸:۳۰
World
Olympic Qualifying 3x3 Women
Ukraine 3x3 (W)
۲۱
۸
Tunisia 3x3 (W)
Finished
۱۶:۲۰
Poland 3x3 (W)
۱۸
۲۰
Germany 3x3 (W)
Finished
۱۶:۴۵
Lithuania 3x3 (W)
۱۲
۱۶
Chile 3x3 (W)
Finished
۱۸:۱۰
Czech Republic 3x3 (W)
۱۰
۱۷
Canada 3x3 (W)
Finished
۱۸:۳۵
Japan 3x3 (W)
۱۶
۱۳
Mongolia 3x3 (W)
Finished
۲۰:۰۰
Egypt 3x3 (W)
۵
۲۲
Spain 3x3 (W)
Finished
۲۰:۲۵
Netherlands 3x3 (W)
۲۱
۱۸
Israel 3x3 (W)
Finished
۲۱:۵۰
Italy 3x3 (W)
۱۹
۱۸
Hungary 3x3 (W)
Finished
۲۲:۱۵
Romania
Liga I
CS Universitatea Cluj-Napoca
۶۷
۸۱
Agronomia Bucuresti
Finished
۱۷:۳۰
CS Politehnica Iași
۵۹
۱۱۰
CSA Steaua Bucuresti
Finished
۲۰:۰۰
World
Olympic Qualifying 3x3
Switzerland 3x3
۱۶
۲۱
Madagascar 3x3
Finished
۱۷:۱۰
Germany 3x3
۱۸
۱۶
Lithuania 3x3
Finished
۱۷:۳۵
Spain 3x3
۱۸
۱۳
Egypt 3x3
Finished
۱۹:۰۰
Canada 3x3
۱۱
۲۱
France 3x3
Finished
۱۹:۲۵
Belgium 3x3
۱۹
۲۰
Poland 3x3
Finished
۲۰:۵۰
Japan 3x3
۱۸
۲۰
Mongolia 3x3
Finished
۲۱:۱۵
Puerto Rico 3x3
۱۳
۱۸
Israel 3x3
Finished
۲۲:۴۰
Austria 3x3
۲۱
۱۳
Hungary 3x3
Finished
۲۳:۰۵
Turkey
EBBL
UNSPED Spor
۶۹
۶۴
Karpars
Finished
۱۵:۳۰
Yeni Kadikoy Istanbul
۶۷
۵۹
Gocekspor
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
Nacional Senior Cup Women
AD Sanjoanense U22 (W)
۷۴
۶۱
GICA/ATZ (W)
Finished
۱۳:۳۰
AD Ovarense (W)
۵۶
۶۲
FC Vizela (W)
Finished
۱۷:۰۰
Uganda
NBL Women
YMCA Hamstars (W)
۵۱
۶۵
UCU Lady Canons (W)
Finished
۱۰:۳۰
Magic Stormers (W)
۵۶
۶۱
KCCA Leopards (W)
Finished
۱۲:۳۰
Taiwan
P League
Kaohsiung Steelers
۸۲
۱۲۱
New Taipei Kings
Finished
۱۰:۰۰
Hsinchu Lioneers
۹۹
۸۷
Formosa Dreamers BC
Finished
۱۲:۳۰
Paraguay
LNCF Women
San Jose (W)
۶۵
۷۶
Felix Perez Cardozo (W)
Finished
۰۳:۰۰
Colonias Gold (W)
-
-
CA Ciudad Nueva (W)
Finished
۰۳:۰۰
Croatia
A1 Liga Women
Ragusa Dubrovnik (W)
۷۷
۵۷
ZKK Tresnjevka 2009 (W)
Finished
۲۱:۳۰