0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
Torino FC
-
-
AC Milan
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Lecce
۰
۲
Atalanta Bergamo
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
Primeira Liga
SC Braga
-
-
FC Porto
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Sporting Clube de Portugal
۳
۰
Chaves
inprogress
۲۰:۳۰
Moreirense
۲
۱
Estoril Praia
inprogress
۲۰:۳۰
Boavista FC
۲
۲
Futebol Clube Vizela
Finished
۱۸:۰۰
FC Arouca
۱
۳
Vitoria Guimaraes
Finished
۱۸:۰۰
Farense
۱
۳
Portimonense
Finished
۱۸:۰۰
Estrela Amadora
۱
۰
Gil Vicente
Finished
۱۸:۰۰
Spain
La Liga
Alaves
-
-
Getafe
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al Ahli Jeddah
۱
۰
Abha
inprogress
۲۱:۳۰
Al Taawon Buraidah
۱
۰
Al Shabab Riyadh
Finished
۱۹:۵۰
Al Hazm
۱
۱
Al Riyadh
Finished
۱۹:۵۰
Scotland
Premiership
Celtic FC
۳
۲
Saint Mirren FC
Finished
۱۵:۰۰
Dundee FC
۱
۱
Kilmarnock
Finished
۱۵:۰۰
Hearts Of Midlothian FC
۳
۳
Glasgow Rangers FC
Finished
۱۵:۰۰
Belgium
First Division A - Conference Group
Standard Liege
-
-
KAA Gent
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
KVC Westerlo
۰
۲
KV Mechelen
Finished
۱۹:۴۵
Turkey
Super Lig
Besiktas JK
۲
۲
Hatayspor
Finished
۱۹:۳۰
Ankaragucu
۰
۰
Pendikspor
Finished
۱۹:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
۰
۱
Trabzonspor
Finished
۱۹:۳۰
Caykur Rizespor
۰
۰
Kasimpasa SK
Finished
۱۹:۳۰
Samsunspor
۱
۱
Alanyaspor
Finished
۱۹:۳۰
Gazisehir Gaziantep FK
۳
۱
Fatih Karagumruk
Finished
۱۹:۳۰
Kayserispor
۲
۲
Konyaspor
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Serie B
CRB Clube de Regatas Brasil
۱
۰
Vila Nova GO
Finished
۰۱:۳۰
Novorizontino SP
۰
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۴:۰۰
Germany
Bundesliga
Eintracht Frankfurt
۲
۲
RB Leipzig
Finished
۱۷:۰۰
Bayer 04 Leverkusen
۲
۱
FC Augsburg
Finished
۱۷:۰۰
1. FC Union Berlin
۲
۱
SC Freiburg
Finished
۱۷:۰۰
VfL Wolfsburg
۱
۳
1. FSV Mainz 05
Finished
۱۷:۰۰
VfB Stuttgart
۴
۰
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۷:۰۰
SV Werder Bremen
۴
۱
VfL Bochum
Finished
۱۷:۰۰
Borussia Dortmund
۴
۰
SV Darmstadt 98
Finished
۱۷:۰۰
FC Heidenheim 1846
۴
۱
1. FC Koln
Finished
۱۷:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۴
۲
FC Bayern Munich
Finished
۱۷:۰۰
Japan
J League
Avispa Fukuoka
۰
۳
Cerezo Osaka
Finished
۱۰:۳۰
Sagan Tosu
۰
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۳:۳۰
Spain
LaLiga 2
Eldense
-
-
Levante
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Tenerife
-
-
SD Amorebieta
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Leganes
۲
۱
Real Sporting de Gijon
Finished
۱۷:۴۵
FC Andorra
۱
۰
Burgos CF
Finished
۱۵:۳۰
SD Huesca
۰
۳
Racing Santander
Finished
۱۷:۴۵
Netherlands
Eerste Divisie - Playoff
ADO Den Haag
۱
۰
De Graafschap
inprogress
۲۱:۳۰
FC Dordrecht
۰
۱
FC Emmen
Finished
۱۸:۰۰
Australia
A-League
Central Coast Mariners
۰
۰
Sydney FC
Finished
۱۳:۱۵
Wellington Phoenix FC
۱
۲
Melbourne Victory
Finished
۱۰:۰۰
Japan
J2 League
Yokohama FC
۲
۰
Shimizu S-pulse
Finished
۰۸:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۰
۱
Iwaki SC
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۰
۳
V-Varen Nagasaki
Finished
۰۹:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۰۸:۳۰
Montedio Yamagata
۰
۲
Blaublitz Akita
Finished
۰۸:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۷
۱
Ehime FC
Finished
۰۸:۳۰
Mito HollyHock
۱
۱
Oita Trinita
Finished
۰۸:۳۰
Czech Republic
1. Liga - Championship Round
FC Viktoria Plzen
۱
۱
FC Banik Ostrava
Finished
۱۸:۳۰
FK Mlada Boleslav
۰
۵
AC Sparta Praha
Finished
۱۸:۳۰
FC Slovacko
۱
۲
SK Slavia Praha
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
HNL
NK Slaven Belupo Koprivnica
۲
۲
GNK Dinamo Zagreb
inprogress
۲۰:۴۰
NK Rudes Zagreb
۳
۳
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۸:۳۰
England
Super League Women
Leicester (W)
۰
۴
Liverpool (W)
Finished
۱۷:۳۰
Tottenham (W)
۳
۱
West Ham United (W)
Finished
۱۷:۳۰
Arsenal (W)
۵
۰
Brighton & Hove Albion (W)
Finished
۱۷:۳۰
Aston Villa (W)
۱
۲
Manchester City (W)
Finished
۱۷:۳۰
Bristol City (W)
۰
۴
Everton (W)
Finished
۱۷:۳۰
Manchester United (W)
۰
۶
Chelsea (W)
Finished
۱۷:۳۰
United States
MLS
Nashville SC
۱
۰
Atlanta United
inprogress
۲۱:۱۵
Peru
Campeonato Nacional Women
Universidad Cesar Vallejo (W)
۰
۰
Academia Deportiva Cantolao (W)
Finished
۰۰:۰۰
FBC Melgar (W)
۱
۰
Sporting Cristal (W)
Finished
۱۹:۰۰
Alianza Lima (W)
۳
۰
Defensores Del Ilucan (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Italy
Serie B
Catanzaro
۰
۰
Brescia
inprogress
۲۲:۰۰
Africa
CAF Champions League
Esperance Tunis
-
-
Al Ahly Cairo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Daejeon Citizen
۰
۱
Incheon United FC
Finished
۱۱:۰۰
Gimcheon Sangmu FC
۱
۰
Jeju United
Finished
۱۳:۳۰
Paraguay
Championship Women
Club Guarani (W)
۲
۲
Sol de America (W)
Finished
۰۰:۴۵
Sportivo Luqueno (W)
۱
۱۳
Libertad Limpeno (W)
Finished
۰۳:۰۰
El Salvador
Reserves League
Alianza San Salvador Reserves
۱
۰
CD Aguila Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Paraguay
Primera Division
Nacional Asuncion
۳
۱
2 de Mayo
Finished
۰۳:۳۰
Olimpia Asuncion
-
-
Guarani Asuncion
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sportivo Ameliano
۰
۲
Sportivo Trinidense
Finished
۰۱:۰۰
Romania
Liga I Championship Group
CFR 1907 Cluj
۳
۰
FC Farul Constanta
inprogress
۲۱:۳۰
Universitatea Craiova
۰
۱
Sepsi Sfantu Gheorghe
inprogress
۲۱:۳۰
Japan
Nadeshiko League 2 Women
Veertien Mie (W)
۱
۱
JFA Academy (W)
Finished
۰۵:۳۰
SEISA OSA Rheia FC (W)
۱
۱
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۷:۳۰
Diosa Izumo (W)
۰
۰
Okayama Yunogo Belle (W)
Finished
۰۷:۳۰
Japan
J3 League
Kamatamare Sanuki
۰
۲
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۰
Imabari FC
۱
۲
Fukushima United FC
Finished
۰۷:۳۰
F.C. Ryukyu
۲
۱
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۱:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۱
۱
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۸:۳۰
Nagano Parceiro
۱
۲
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۸:۳۰
Kataller Toyama
۲
۰
FC Osaka
Finished
۰۸:۳۰
Nara Club
۲
۱
FC Gifu
Finished
۰۸:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۸:۳۰
Qatar
Emir Cup
Al Duhail
۰
۱
Al Sadd
Finished
۱۹:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC CSKA Sofia
۲
۲
Levski Krumovgrad
Finished
۱۸:۱۵
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۲
PFC Levski Sofia
inprogress
۲۰:۴۵
Poland
Ekstraklasa
Slask Wroclaw
۲
۰
Radomiak Radom
Finished
۱۹:۰۰
Piast Gliwice
۰
۰
Jagiellonia Bialystok SSA
inprogress
۲۱:۳۰
SSA Korona Kolporter Kielce
۲
۰
KS Ruch Chorzow
Finished
۱۶:۳۰
Germany
3.Liga
SSV Ulm
۴
۲
SC Verl 1924
Finished
۱۵:۰۰
SSV Jahn Regensburg
۰
۱
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۵:۰۰
FC Erzgebirge Aue
۲
۰
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۱۵:۰۰
SC Freiburg II
۱
۰
Viktoria Koln 1904
Finished
۱۵:۰۰
TSV 1860 Munchen
۰
۲
Arminia Bielefeld
Finished
۱۵:۰۰
SC Preussen Munster
۲
۰
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۵:۰۰
1.FC Dynamo Dresden
۴
۰
MSV Duisburg
Finished
۱۵:۰۰
SV 1916 Sandhausen
۱
۱
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۵:۰۰
VfB Lubeck
۳
۳
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۵:۰۰
Hallescher FC
۱
۱
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۵:۰۰
Russia
Premier League
FK Dinamo Moscow
۴
۱
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۴:۳۰
PFK Sochi
۲
۳
FK Krasnodar
Finished
۱۹:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۲
۰
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۷:۰۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Blooming
۱
۰
San Antonio Bulo Bulo
Finished
۰۳:۳۰
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
-
-
Independiente Petrolero
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Uruguay
Segunda Division
La Luz
۰
۱
Montevideo City Torque
Finished
۰۱:۳۰
CSyD Cooper
-
-
Club Oriental
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Rentistas
۰
۱
Cerrito CS
Finished
۱۶:۳۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Sporting Cristal Lima
-
-
Union Comercio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Colombia
Primera B
Deportes Quindio
۱
۱
Llaneros FC
Finished
۰۴:۳۵
Union Magdalena Santa Marta
۲
۰
Cucuta Deportivo
Finished
۰۲:۳۰
Cyprus
Cyprus Cup
Omonia FC Nicosia
۰
۳
Pafos FC
inprogress
۲۰:۳۰
Canada
Premier League
Pacific FC
۰
۱
Atletico Ottawa
Finished
۰۵:۳۰
Forge FC
-
-
Vancouver Langley FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
SV Preussen 09 Reinfeld
۵
۲
Oldenburger SV
Finished
۱۵:۳۰
Union Neumuenster
۴
۱
MTSV Hohenwestedt
Finished
۱۵:۳۰
Eichede
۱
۱
VfR Neumunster
Finished
۱۵:۳۰
Inter Turkspor Kiel
۴
۲
TSV Bordesholm
Finished
۱۵:۳۰
Dornbreite
۱
۰
VfB Lubeck II
Finished
۱۵:۳۰
Heider SV
۶
۰
Eckernforder SV
Finished
۱۵:۳۰
TSB Flensburg
-
-
SC Weiche Flensburg 08 II
Finished
۱۵:۳۰
Slovakia
Super Liga
SK Slovan Bratislava
۵
۱
MFK Ruzomberok
Finished
۱۸:۳۰
FC Dukla Banska Bystrica
۲
۲
MFK Skalica
Finished
۱۸:۳۰
FC Spartak Trnava
۵
۰
Podbrezova
Finished
۱۸:۳۰
FC Kosice
۲
۰
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۸:۳۰
FC Vion Zlate Moravce
۲
۲
FK AS Trencin
Finished
۱۸:۳۰
MSK Zilina
۲
۳
DAC Dunajska
Finished
۱۸:۳۰
United States
NWSL
North Carolina (W)
۱
۰
Utah Royals (W)
Finished
۰۳:۳۰
Houston Dash (W)
۰
۲
Portland Thorns (W)
Finished
۰۳:۳۰
Bay FC (W)
۲
۱
San Diego Wave (W)
Finished
۰۶:۰۰
New Zealand
Southern Premier League
Coastal Spirit
۲
۱
Dunedin City Royals
Finished
۰۳:۳۰
Cashmere Technical
۳
۰
Nomads United
Finished
۰۶:۱۵
Selwyn United
۱
۵
Christchurch United
Finished
۰۶:۳۰
FC Twenty 11
۱
۵
Canterbury United
Finished
۰۶:۱۵
Australia
NPL Victoria
St Albans Saints
۳
۵
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۰:۳۰
Hume City
۰
۰
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۲:۳۰
Manningham United Blues
۱
۴
Oakleigh Cannons
Finished
۰۸:۳۰
United States
MLS Next Pro League
New York City FC II
-
-
Toronto FC II
Finished
۰۳:۴۵
Austin FC II
۳
۲
Sporting Kansas City II
Finished
۰۴:۳۰
Ecuador
Serie A
Deportivo Cuenca
۵
۲
Imbabura SC
Finished
۰۳:۳۰
Libertad FC
۰
۰
El Nacional Quito
inprogress
۲۱:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Ansan Greeners
۰
۰
Cheongju City FC
Finished
۱۱:۰۰
Seoul E-Land FC
۱
۲
Jeonnam Dragons
Finished
۱۳:۳۰
Suwon Samsung Bluewings
۰
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Serie C
Benevento
۰
۱
Triestina Calcio
inprogress
۲۲:۰۰
Casertana
۰
۰
Juventus U23
inprogress
۲۲:۰۰
Carrarese
۰
۰
AC Perugia
inprogress
۲۲:۰۰
Catania Calcio
۰
۰
Atalanta U23
inprogress
۲۲:۰۰
Vicenza
-
-
Taranto Sport
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Spain
Copa de la Reina
FC Barcelona (W)
۸
۰
Real Sociedad (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Azerbaijan
Premier League
Kapaz
۰
۱
FK Zira
Finished
۱۶:۳۰
Sabayil FK
۰
۳
PFC Neftchi Baku
Finished
۱۶:۳۰
Sabah
۲
۰
FK Sumgayit
Finished
۱۶:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
Maccabi Tel-Aviv
۲
۰
Hapoel Beer-Sheva
inprogress
۲۱:۰۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۰
۱
Maccabi Haifa FC
inprogress
۲۱:۰۰
FC Ashdod
۳
۱
Hapoel Katamon Jerusalem
Finished
۱۸:۳۰
Hapoel Hadera
۰
۱
Hapoel Tel-Aviv
Finished
۱۸:۳۰
Maccabi Bnei Raina
۰
۱
Hapoel Haifa
inprogress
۲۱:۰۰
United States
National Premier Soccer League
Milwaukee Torrent
۲
۲
Des Moines United FC
Finished
۰۳:۳۰
Japan
Regional League
Tokyo International Unversity FC
۰
۲
Tsukuba FC
Finished
۰۵:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 1
CD Teruel
۲
۱
Osasuna B
inprogress
۲۰:۳۰
FC Barcelona B
۰
۱
Gimnastic de Tarragona
inprogress
۲۰:۳۰
Rayo Majadahonda
۰
۰
Unionistas de Salamanca CF
inprogress
۲۰:۳۰
SD Logrones
۲
۱
Lugo
inprogress
۲۰:۳۰
Sestao River Club
۱
۱
Sociedad Deportivo Tarazona
inprogress
۲۰:۳۰
UE Cornella
۱
۲
Cultural Leonesa
inprogress
۲۰:۳۰
CD Arenteiro
۰
۱
Celta de Vigo B
inprogress
۲۰:۳۰
Real Sociedad B
۱
۱
Deportivo La Coruna
Finished
۱۸:۳۰
CE Sabadell
۱
۰
Ponferradina
inprogress
۲۰:۳۰
Real Union Club de Irun
۱
۱
CF Fuenlabrada
inprogress
۲۰:۳۰
United States
USL League One
Charlotte Independence
۱
۴
Union Omaha
Finished
۰۳:۰۰
Central Valley Fuego
۰
۲
One Knoxville SC
Finished
۰۶:۰۰
Cv Fuego FC
-
-
One Knoxville SC
Finished
۰۶:۰۰
Mexico
Liga MX Femenil
Monterrey (W)
۲
۰
Pachuca (W)
Finished
۰۴:۳۰
Club America (W)
۳
۱
Tigres U.A.N.L.(W)
Finished
۰۶:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Paju Citizen FC
۱
۱
Yangpyeong FC
Finished
۰۹:۳۰
Changwon City
۲
۲
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
Busan Transport Corp
۲
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۸:۳۰
Hwaseong FC
۱
۰
Ulsan Citizen
Finished
۰۹:۳۰
China
FA Cup
Langfang City of Glory
۲
۱
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۱:۰۰
Guangdong GZ-Power
۰
۱
Wuxi Wugou
Finished
۱۲:۳۰
Shaanxi Union FC
۲
۱
Guangzhou FC
Finished
۱۲:۳۰
Hunan Xiangtao
۰
۳
Shijiazhuang Gongfu FC
Finished
۱۳:۰۰
Shenzhen Donson
۰
۱
Nanjing Fengfan
Finished
۱۱:۰۰
Italy
Campionato Primavera
Empoli U19
۰
۰
Lazio U19
Finished
۱۴:۳۰
Inter Milan U19
۲
۰
Atalanta U19
Finished
۱۴:۳۰
Roma U19
۴
۱
Bologna U19
Finished
۱۴:۳۰
Frosinone U19
۰
۰
Juventus U19
Finished
۱۲:۳۰
Poland
1. Division
Gornik Leczna
۰
۰
Stal Rzeszow
inprogress
۲۱:۳۰
GKS Dospel Katowice
۵
۲
TS Wisla Krakow
Finished
۱۹:۰۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۱
۲
Miedz Legnica
Finished
۱۶:۳۰
New Zealand
Central Premier League
North Wellington AFC
۲
۳
Napier City Rovers
Finished
۰۵:۳۰
Miramar Rangers
۴
۳
Waterside Karori
Finished
۰۶:۰۰
Western Suburbs
۲
۱
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۵:۳۰
Petone
۱
۵
Wellington Olympic
Finished
۰۶:۰۰
Island Bay United
۴
۳
Stop Out Sports Club
Finished
۰۶:۳۰
Taiwan
Mulan League Women
Taichung Blue Whale (W)
۳
۲
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۱:۳۰
Kaohsiung Attackers FC (W)
۰
۰
Taoyuan Mars FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Hualian (W)
۱
۵
New Taipei Hang Yuen (W)
Finished
۱۳:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskaltubo
۴
۰
FC Samtredia
Finished
۱۶:۰۰
FC Dila Gori
۲
۱
Dinamo Tbilisi
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Serie D
Ipora EC
۱
۱
Capital FC TO
inprogress
۲۱:۳۰
Portuguesa RJ
-
-
Itabuna BA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sergipe SE
-
-
Petrolina SFC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Nova Iguacu FC
-
-
Audax Rio RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Maranhao MA
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santa Cruz de Natal
۰
۰
Sousa EC
inprogress
۲۱:۳۰
CA Patrocinense
-
-
Maringa PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santo Andre
۱
۱
EC Agua Santa SP
inprogress
۲۱:۳۰
Ireland
First Division
Longford Town
۰
۰
Athlone Town FC
inprogress
۲۲:۰۰
Spain
Primera Federacion, Group 2
Real Murcia
۱
۰
Merida
inprogress
۲۰:۳۰
Linares Deportivo
۰
۰
CD Alcoyano
inprogress
۲۰:۳۰
Algeciras CF
۱
۱
Castellon
inprogress
۲۰:۳۰
CF Intercity
۰
۱
Real Madrid B
inprogress
۲۰:۳۰
Malaga CF
۳
۰
Antequera CF
inprogress
۲۰:۳۰
Ceuta
۲
۰
Atletico Madrid B
inprogress
۲۰:۳۰
Granada B
۱
۱
Recreativo de Huelva
inprogress
۲۰:۳۰
Sanluqueno
۰
۰
San Fernando Club Deportivo
inprogress
۲۰:۳۰
UD Ibiza Eivissa
۱
۱
Cordoba
inprogress
۲۰:۳۰
U.D. Melilla
۲
۰
CD Atletico Baleares
inprogress
۲۰:۳۰
New Zealand
Northern Premier League
Auckland United FC
۲
۲
Manurewa AFC
Finished
۰۶:۳۰
Tauranga City United
۱
۰
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۱
۰
Bay Olympic
Finished
۰۸:۳۰
West Coast Rangers
۲
۲
East Coast Bays
Finished
۰۶:۳۰
Western Springs AFC
۱
۱
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
Panama
Liga Prom
Panama City FC
۳
۱
Universidad de Panama
Finished
۰۴:۳۰
Sporting San Miguelito Reserves
۴
۰
Plaza Amador Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Panama City FC
۳
۱
Aguilas UP
Finished
۰۴:۳۰
Bhutan
Premier League
Paro FC
۲
۲
Transport United FC
Finished
۱۳:۳۰
Finland
Kolmonen
TuPS
۰
۱
Atlantis FC
Finished
۲۰:۰۰
OsPa
۴
۰
KePS
Finished
۱۳:۳۰
Peimari United
۱
۱
SalPa II
Finished
۱۵:۳۰
FC Espoo
۴
۱
VJS Vantaa II
Finished
۱۵:۳۰
Toukolan Teras
۲
۰
PPJ/Ruoholahti
Finished
۱۴:۴۵
Ponnistajat
۰
۴
MPS/Atletico Malmi
Finished
۱۴:۴۵
TP 49
۳
۳
Tervakosken Pato
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
Danmarksserien Relegation
B 1908 Amager
۰
۰
AB Tarnby
Finished
۱۳:۳۰
Ringsted IF
۳
۰
Greve Fodbold
Finished
۱۳:۳۰
Varde
-
-
Tarup-Paarup IF
Finished
۱۷:۰۰
Algeria
Youth League
Olympique Medea U21
۴
۸
WA Mostaganem U21
Finished
۱۳:۳۰
ES Mostaganem U21
۱
۰
SC Mecheria U21
Finished
۱۳:۳۰
MSP Batna U21
۲
۲
JS Bordj Menaiel U21
Finished
۱۳:۳۰
NRB Teleghma U21
۳
۲
MC El Eulma U21
Finished
۱۳:۳۰
SKAF Khemis Miliana U21
۲
۳
RC Kouba U21
Finished
۱۳:۳۰
IB Khemis El Khechna U21
۵
۱
CA Batna U21
Finished
۱۳:۳۰
ESM Kolea U21
۳
۲
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
AS Khroub U21
۰
۱
Olympique Akbou U21
Finished
۱۳:۳۰
NA Hussein Dey U21
۲
۰
GC Mascara U21
Finished
۱۳:۳۰
Chile
Primera Division
Everton Vina del Mar
۱
۰
Copiapo
Finished
۲۰:۰۰
Cobreloa Calama
-
-
Deportes Iquique
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Uruguay
Primera Division
Club Atletico River Plate
۰
۲
Rampla Juniors
inprogress
۲۱:۳۰
Centro Atletico Fenix
۱
۰
CA Progreso Montevideo
Finished
۱۹:۰۰
France
National
Martigues
۱
۰
Olympique Nimes
Finished
۱۹:۳۰
FC Rouen 1899
۰
۵
Dijon FCO
Finished
۱۹:۳۰
Red Star 93 Saint Ouen
۴
۲
SAS Epinal
Finished
۱۹:۳۰
LB Chateauroux
۱
۲
Cholet
Finished
۱۹:۳۰
Le Mans FC
۲
۱
US Marignane
Finished
۱۹:۳۰
FC Villefranche Beaujolais
۲
۱
AS Nancy Lorraine
Finished
۱۹:۳۰
Avranches
۱
۳
Chamois Niortais FC
Finished
۱۹:۳۰
GOAL FC
۱
۱
Orleans US 45
Finished
۱۹:۳۰
FC Sochaux
۱
۱
Versailles 78
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Valentine Phoenix
۲
۴
Maitland
Finished
۱۰:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۲
۸
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۰۰
Lambton Jaffas FC
۴
۰
Lake Macquarie City FC
Finished
۰۸:۰۰
Australia
South Australia State League 1
Adelaide Vipers
۴
۲
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۳۰
Fulham United FC
۰
۲
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Playford Patriots
۴
۰
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۱
۳
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۱
۲
West Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۳
۲
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
United States
USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
۳
۱
Rhode Island
Finished
۰۴:۳۰
El Paso Locomotive FC
۱
۲
Memphis 901 FC
Finished
۰۴:۳۰
Australia
FFA Cup
Riverside Olympic
۱
۲
Kingborough Lions
Finished
۰۷:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
NGU Nagoya FC (W)
۰
۰
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۱۰:۰۰
Ehime FC (W)
۰
۱
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۰۷:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۴
۰
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Western Australia State League 1 Reserves
Dianella White Eagles Reserves
۱
۰
Subiaco Reserves
Finished
۱۰:۳۰
Gosnells City Reserves
۱
۱
Murdoch University Melville FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Kingsley Westside Reserves
۲
۱
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۲
۵
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Joondalup United Reserves
۲
۱
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Rockingham City FC Reserves
۰
۲
UWA-Nedlands FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Sydney University SFC
۲
۲
Fraser Park
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۱
۱
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Central Coast United
۳
۰
Prospect United FC
Finished
۰۸:۰۰
South Coast Flame FC
۲
۱
Bankstown United FC
Finished
۱۳:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۱
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۲:۳۰
Dulwich Hill F.C.
۲
۴
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
Hakoah Sydney City East
۰
۴
Bulls FC Academy
Finished
۱۰:۰۰
Western Rage FC
۰
۵
Camden Tigers SC
Finished
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۳
۰
Northern Tigers
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۰
۲
Bankstown City Lions
Finished
۱۲:۳۰
Blacktown Spartans
۳
۲
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۳۰
Croatia
U19 League
NK Radnik Sesvete U19
۳
۴
Nk Rudes U19
Finished
۱۱:۳۰
HNK Sibenik U19
۰
۰
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Osijek U19
۳
۰
HNK Gorica U19
Finished
۱۳:۳۰
NK Mladost Zdralovi U19
۰
۱
NK Istra 1961 U19
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
NWS Spirit FC U20
۲
۴
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۱۳:۰۰
Macarthur Rams U20
۱
۱
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
St George City FA U20
۰
۳
Sydney United 58 U20
Finished
۱۰:۳۰
Dulwich Hill U20
۱
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۲
۰
Blacktown City U20
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۲
۳
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۰:۳۰
SD Raiders U20
۰
۱
Northern Tigers U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۱
Bonnyrigg White Eagles U20
Finished
۱۲:۳۰
Blacktown Spartans U20
۳
۱
Inter Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
St George Saints U20
۵
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۰:۳۰
Manly United FC U20
۲
۰
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Kenya
Super League
Migori Youth
۰
۰
Gusii FC
Finished
۱۳:۳۰
Mulembe United
۲
۱
Vihiga Bullets
Finished
۱۳:۳۰
Mulembe United
۲
۱
Vihiga United
Finished
۱۳:۳۰
China
Super League
Qingdao West Coast FC
۳
۵
Shanghai Port FC
Finished
۱۵:۰۵
Montenegro
First League
FK Buducnost Podgorica
۰
۰
FK Mornar Bar
inprogress
۲۰:۳۰
FK Arsenal Tivat
۲
۱
Mladost DG
inprogress
۲۰:۳۰
FK Jezero Plav
۲
۱
FK Rudar Plevlja
inprogress
۲۰:۳۰
FK Jedinstvo Bijelo Polje
۴
۲
OFK Petrovac
inprogress
۲۰:۳۰
FK Sutjeska Niksic
۰
۱
FK Decic Tuzi
inprogress
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division
CD Manacor
۱
۰
RCD Mallorca B
inprogress
۲۰:۴۵
Atzeneta
۱
۱
Ontinyent
Finished
۲۰:۰۰
CF Lorca Deportiva
۰
۰
Real Murcia B
inprogress
۲۱:۳۰
SDA Albericia
۱
۲
SD Torina
Finished
۲۰:۰۰
Panaderia Pulido
۱
۱
Lanzarote
Finished
۱۴:۰۰
SD Sarriana
۰
۰
Gran Pena FC
Finished
۱۸:۰۰
Club Deportivo Huarte
۱
۰
CD Cortes
Finished
۱۸:۳۰
CF Platges de Calvia
۰
۰
Poblense
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Astorga CF
۰
۱
Salamanca CF UDS
Finished
۱۹:۳۰
Pena Sport
۰
۱
CF Ardoi
Finished
۱۹:۳۰
Club Portugalete
۲
۱
CD Basconia
inprogress
۲۰:۰۰
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev (W)
۲
۳
JK Tammeka Tartu (W)
Finished
۱۳:۰۰
Tallinna FC Ararat (W)
۳
۳
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۳:۰۰
Viimsi JK (W)
۲
۰
Polva FC Lootos (W)
Finished
۱۳:۰۰
Scotland
Championship
Inverness Caledonian Thistle
۲
۳
Hamilton Academicals FC
Finished
۲۰:۰۰
Sierra Leone
Premier League
FC Kallon
۲
۳
East End Lions FC
Finished
۲۰:۰۰
Republic of Korea
K-4 League
Seoul Jungnang FC
۱
۱
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۰۷:۳۰
Jinju Citizen FC
۲
۲
Pyeongchang United
Finished
۰۹:۳۰
Jeonbuk Motors II
۱
۲
Geoje Citizen FC
Finished
۰۸:۳۰
Iceland
2. Deild
Reynir Sandgerdi
۰
۵
Volsungur
Finished
۲۰:۰۰
UMF Selfoss
۲
۱
Knattspyrnufelag Austfjarda
Finished
۱۷:۳۰
Hottur/Huginn
۳
۲
KFG Gardabaer
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Sertaozinho U20
۱
۱
AA Francana U20
inprogress
۲۱:۳۰
Palmeiras U20
۴
۰
Flamengo SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Bragantino U20
۰
۰
Guarani SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
CA Bandeirante SP U20
۱
۰
Comercial SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Santos FC U20
۱
۰
Jabaquara SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Japan
WE League Women
Albirex Niigata (W)
۰
۲
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۷:۳۰
NTV Beleza (W)
۲
۱
JEF United Ichihara Chiba (W)
Finished
۰۸:۳۰
Inac Kobe Leonessa (W)
۰
۲
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۱۱:۳۰
Hungary
NB I
Paksi FC
۲
۱
Kisvarda FC
Finished
۱۹:۱۵
MOL Fehervar FC
۰
۰
Diosgyor VTK
Finished
۱۹:۱۵
Puskas FC Academy
۴
۱
Debreceni VSC
Finished
۱۹:۱۵
Portugal
U19 League
Moreirense U19
۶
۱
GD Braganca U19
Finished
۱۸:۰۰
Porto U19
۳
۳
Braga U19
Finished
۱۹:۳۰
Sporting Lisbon U19
۲
۲
Famalicao U19
Finished
۱۳:۳۰
Chaves U19
۱
۱
Gil Vicente U19
Finished
۱۹:۳۰
Anadia FC U19
۳
۱
Sport Viseu Benfica U19
Finished
۱۹:۳۰
Vitoria Guimaraes U19
۱
۰
SC Farense U19
Finished
۱۳:۳۰
Lusitania Lourosa U19
۲
۰
Vizela U19
Finished
۱۷:۳۰
FC Paços de Ferreira U19
۱
۰
Maritimo U19
Finished
۱۷:۳۰
Feirense U19
۴
۳
Casa Pia AC U19
Finished
۱۹:۳۰
Naval U19
۱
۰
AC Marinhense U19
Finished
۱۹:۳۰
Amarante U19
۲
۴
FC Pacos de Ferreira B U19
Finished
۱۹:۳۰
SC Vianense U19
۰
۲
Merelinense U19
Finished
۱۸:۰۰
Boavista U19
۰
۱
Rio Ave U19
Finished
۱۶:۳۰
Mondinense U19
۱
۲
Vilaverdense U19
Finished
۱۷:۳۰
Torreense U19
۰
۰
Academica de Coimbra U19
Finished
۱۹:۳۰
Academico Viseu U19
۰
۰
SL Benfica U19
Finished
۱۹:۳۰
AD Estacao U19
۰
۵
CD Gouveia U19
Finished
۱۹:۳۰
Estoril U19
۲
۳
Belenenses U19
Finished
۱۹:۳۰
Valadares Gaia FC U19
۲
۱
Gondomar U19
Finished
۱۹:۳۰
Amora FC U19
۱
۱
Juventude Evora U19
Finished
۱۹:۳۰
SG Sacavenense U19
۱
۲
União de Leiria U19
Finished
۱۹:۳۰
SC Salgueiros U19
۱
۲
SC Espinho U19
Finished
۱۹:۳۰
AD Sanjoanense U19
۲
۳
Leixoes U19
Finished
۱۹:۳۰
Alverca U19
۲
۲
Beira Mar U19
Finished
۱۹:۳۰
Seixal Clube 1925 U19
۱
۴
Portimonense SC U19
Finished
۱۹:۳۰
CD Fatima U19
۱
۲
Alcanenense U19
Finished
۱۹:۳۰
AVS Futebol SAD U19
۲
۱
AD Fafe U19
Finished
۱۹:۳۰
Hong Kong
Premier League
Resources Capital FC
۱
۱
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۳۰
Southern District Rsa
۰
۳
Kitchee
Finished
۱۰:۳۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Playford City Patriots Reserves
۳
۴
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Fulham United Reserves
۶
۲
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۰
۵
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۰
۶
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Sturt Lions Reserves
۲
۰
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Adelaide Victory Reserves
۳
۲
West Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Australia
Queensland Premier League Women
Virginia United SC (W)
۶
۳
SWQ Thunder (W)
Finished
۱۱:۴۵
Moreton City Excelsior (W)
۰
۱
Robina City FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
3. Liga
FC Slovan Rosice
۱
۱
FC Slovacko B
Finished
۱۱:۴۵
FK Prepere
۱
۲
TJ Sokol Zivanice
Finished
۱۲:۰۰
Motorlet Praha
۳
۰
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۱:۴۵
TJ Tatran Bohunice
۰
۴
Frydek Mistek
Finished
۱۱:۴۵
SC Znojmo
۰
۲
Banik Ostrava B
Finished
۱۲:۰۰
TJ Jiskra Domazlice
۲
۱
Ceske Budejovice B
Finished
۱۸:۳۰
Slovan Velvary
۲
۰
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۹:۳۰
1. FC Karlovy Vary
۱
۲
Povltavska FA
Finished
۱۹:۳۰
Belgium
Super League Women
Club Brugge (W)
۰
۲
Anderlecht (W)
Finished
۱۵:۰۰
Republic of Kosovo
Superliga
SC Gjilani
۲
۱
FC Drita Gjilan
Finished
۱۶:۳۰
KF Llapi Podujeve
۰
۱
KF Ballkani
Finished
۱۶:۳۰
FC Prishtina
۵
۰
KF Fushe Kosova
Finished
۱۶:۳۰
FC Malisheva
۷
۴
KF Liria Prizren
Finished
۱۶:۳۰
KF Feronikeli
۳
۲
KF Dukagjini
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
Lahden Reipas
۱
۱
GrIFK Grankulla
Finished
۱۹:۰۰
Myllykosken Pallo -47
۲
۳
FC Kiffen
Finished
۱۵:۳۰
Atlantis H II
۴
۲
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Queensland Lions U23
۳
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۱۰:۱۵
Brisbane City U23
۲
۳
Brisbane Olympic U23
Finished
۱۲:۴۵
Redlands United U23
۰
۵
Peninsula Power U23
Finished
۰۹:۱۵
Spain
Division de Honor Juvenil
Atletico Madrid U19
۲
۱
Levante U19
inprogress
۲۰:۳۰
RCD Mallorca U19
۲
۰
Athletic Club Bilbao U19
Finished
۱۳:۳۰
Real Betis Balompie U19
۲
۰
Las Palmas U19
Finished
۱۳:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Independiente Rivadavia
۰
۰
Godoy Cruz
inprogress
۲۲:۰۰
Argentina
Torneo Promocional Amateur
Estrella del Sur
۰
۰
Estrella de Berisso
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca 2
Marica RJ
۰
۰
Olaria AC
inprogress
۲۱:۳۰
America RJ
۱
۰
FC Goncalense
inprogress
۲۱:۳۰
Serrano RJ
۰
۰
Artsul Futebol Clube
inprogress
۲۱:۳۰
CEAC Araruama RJ
۰
۰
AD Cabofriense
inprogress
۲۱:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Cartusia Kartuzy
۵
۲
KS Unia Solec Kujawski
Finished
۱۵:۳۰
Zawisza Bydgoszcz
۴
۰
KS Polonia Sroda Wlkp
Finished
۱۸:۳۰
Vineta Wolin
۲
۳
Sokol Kleczew
Finished
۱۳:۳۰
Unia Swarzedz
۴
۰
Flota Swinoujscie
Finished
۱۴:۳۰
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
۳
۱
Notec Czarnkow
Finished
۱۵:۳۰
Starogard Gdanski
۱
۵
KTS-K Luzino
Finished
۱۵:۳۰
Stolem Gniewino
۱
۲
Gedania Gdansk
Finished
۱۷:۳۰
Pogon Szczecin II
۰
۲
Elana Torun
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۳
۳
Canberra Olympic U23
Finished
۰۵:۴۵
Cooma Tigers U23
۱
۱
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۶:۳۰
Mauritania
Mauritania Cup
Chemal FC
۲
۱
FC Inter de Nouakchott
inprogress
۲۰:۳۰
Japan
Japan Football League
Minebea Mitsumi
۰
۱
Tiamo Hirakata
Finished
۰۷:۳۰
Briobecca Urayasu SC
۰
۱
Honda F.C.
Finished
۰۷:۳۰
Kochi United SC
۰
۱
Reilac Shiga
Finished
۰۹:۳۰
Hungary
1st Division U19
III Keruleti TVE U19
۲
۴
Paksi U19
Finished
۱۲:۳۰
Ferencvarosi TC U19
۱
۳
Gyori ETO FC U19
Finished
۱۳:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Zoman FC
۰
۲
Asec Mimosas
inprogress
۲۱:۱۵
Stella Club d Adjame
۲
۳
ASI d'Abengourou
Finished
۱۹:۰۰
Argentina
Primera Nacional
CA San Miguel
۰
۰
CD Maipu
inprogress
۲۲:۰۰
Talleres Remedios Escalada
۰
۰
Club Atletico Guemes
inprogress
۲۲:۰۰
Mexico
Liga TDP
Tigres de Alica FC
۰
۰
H20 Purepechas FC
inprogress
۲۲:۰۰
Ethiopia
Premier League
Kedus Giorgis
۱
۱
Hadiya Hosaena
Finished
۱۵:۳۰
Hawassa City
۲
۳
Defence Force FC
Finished
۱۸:۳۰
Lithuania
I Lyga
Minija Kretinga
۱
۱
BE1 NFA
Finished
۱۴:۳۰
FC Garliava
۰
۱
FK Riteriai
Finished
۱۳:۳۰
BFA Vilnius
۲
۲
Banga Gargzdai II
Finished
۱۹:۳۰
Bangladesh
Premier League
Fortis Limited
۰
۰
Sheikh Jamal
Finished
۱۳:۳۰
Bashundhara Kings
۲
۲
Bangladesh Police Club
Finished
۱۵:۱۵
Australia
NPL Queensland
Redlands United
۰
۴
Peninsula Power
Finished
۱۱:۳۰
Queensland Lions SC
۱
۱
Gold Coast Knights
Finished
۱۲:۳۰
Brisbane City
۰
۴
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۰:۳۰
Gold Coast United
۰
۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۲:۰۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Metro Stars Reserves
۴
۲
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۳
۴
Adelaide City Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Croydon Kings Reserves
۰
۱
White City Reserves
Finished
۱۰:۴۵
Modbury Jets Reserves
۴
۳
Campbelltown Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Para Hills Knights Reserves
۲
۲
South Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Australia
Victoria Premier League 2
FC Melbourne Serbia
۱
۲
North Sunshine Eagles
Finished
۱۱:۴۵
Altona City
۱
۱
Brunswick Juventus
Finished
۱۱:۳۰
Boroondara Carey Eagles
۳
۲
Essendon Royals
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۱
۰
Box Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Doveton
۲
۱
Beaumaris
Finished
۰۸:۳۰
Pascoe Vale SC
۳
۰
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۴۵
Germany
Oberliga Bayern Sud
VfR Garching
۴
۵
FC Deisenhofen
Finished
۱۵:۳۰
Heimstetten
۴
۱
TSV Nordlingen
Finished
۱۵:۳۰
FC Ismaning
۰
۰
Kirchheimer SC
Finished
۱۵:۳۰
Gundelfingen
۲
۳
TSV Landsberg
Finished
۱۵:۳۰
SV Erlbach
۲
۱
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۱۵:۳۰
TSV Kottern
۱
۱
TSV 1865 Dachau
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Sonthofen
۱
۲
TSV 1860 Munchen II
Finished
۱۵:۳۰
SV Kirchanschoring
۰
۱
TSV Schwaben Augsburg
Finished
۱۵:۳۰
FC Pipinsried
۴
۱
Turkspor Augsburg
Finished
۱۵:۳۰
Vietnam
V-League
The Cong Viettel FC
۲
۱
Nam Dinh
Finished
۱۵:۴۵
Song Lam Nghe An
۲
۱
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۳:۳۰
Binh Dinh
۱
۱
Hai Phong
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
Division 2 Women
Prague Raptors (W)
۱
۰
FK Dukla Praha (W)
Finished
۲۰:۰۰
FK Teplice (W)
۲
۰
FC Hradec Kralove (W)
Finished
۱۲:۳۰
Philippines
PFL
Maharlika
۳
۱
Don Bosco Garelli
Finished
۱۰:۳۰
Stallion FC
۶
۱
Mendiola FC
Finished
۱۳:۴۵
Davao Aguilas
۱
۱
Taguig FC
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
Mauaense SP U23
۱
۰
Manthiqueira SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Aracatuba U23
۰
۰
Tanabi SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao FC Mogi Das Cruzes SP U23
۰
۰
Maua SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Paulista U23
۶
۰
Barcelona EC SP U23
Finished
۰۲:۰۰
Colorado Caieiras SP U23
۰
۰
Flamengo SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Tupa U23
۰
۰
Inter Bebedouro SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
United States
USL League Two
Northern Virginia FC
-
-
Patuxent Football Athletics
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Charlotte Eagles
۴
۰
Tobacco Road
Finished
۰۲:۳۰
Kalamazoo FC
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۲:۳۰
Kings Hammer
-
-
Cleveland Force SC
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Argentino Merlo
۰
۰
Villa San Carlos
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Armenio
۰
۰
Colegiales
inprogress
۲۲:۰۰
Villa Dalmine
۰
۰
Sportivo Italiano
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Liniers
۰
۰
Flandria
inprogress
۲۲:۰۰
CA Los Andes
۰
۰
Excursionistas
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Canuelas
۰
۰
Sacachispas
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Mineiro 2
SC Aymores
۰
۰
Democrata Sete Lagoas
inprogress
۲۱:۳۰
Tupi MG
۰
۰
Valeriodoce EC
inprogress
۲۱:۳۰
North EC MG
۲
۰
Boa Ec
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A2 Women
Sao Jose Dos Campos SP (W)
۰
۰
Athletico Paranaense (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Taubate (W)
۰
۰
Bahia (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
FC Slovan Liberec U19
۲
۲
Slavia Prague U19
Finished
۱۱:۳۰
Zbrojovka Brno U19
۱
۲
Sparta Prague U19
Finished
۱۵:۰۰
Mlada Boleslav U19
۱
۱
Frydek-Mistek U19
Finished
۱۱:۳۰
Ceske Budejovice U19
۱
۳
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۱:۴۵
Fastav Zlin U19
۲
۲
FC Slovacko U19
Finished
۱۲:۳۰
Dukla Praha U19
۴
۰
Banik Ostrava U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Pardubice U19
۱
۰
Sigma Olomouc U19
Finished
۱۲:۳۰
Vysocina Jihlava U19
۳
۰
Karvina U19
Finished
۱۴:۳۰
Iceland
1. Deild
Dalvik/Reynir
۰
۰
Fjolnir Reykjavik
Finished
۲۰:۰۰
Leiknir Reykjavik
۱
۰
IR Reykjavik
Finished
۱۷:۳۰
Throttur Reykjavik
۰
۱
UMF Njardvik
Finished
۱۷:۳۰
China
Super League Women
Changchun Dazhong (W)
۳
۳
Guangdong Meizhou Hakka (W)
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL South Australia
Adelaide United U21
۰
۲
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۰۹:۰۰
Croydon Kings
۲
۳
White City Beograd
Finished
۱۳:۰۰
Adelaide Olympic
۱
۶
Adelaide City
Finished
۱۲:۰۰
North Eastern Metro Stars
۲
۲
Adelaide Comets
Finished
۱۱:۰۰
Australia
NPL ACT
O'Connor Knights SC
۲
۱
Canberra Olympic
Finished
۰۸:۳۰
Cooma Tigers
۰
۳
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۴۵
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Eastern Lions U23
۵
۴
Brunswick City U23
Finished
۰۶:۰۰
Melbourne City U23
۴
۱
Caroline Springs George Cross U23
Finished
۰۵:۳۰
North Geelong U23
۴
۰
Werribee City U23
Finished
۰۶:۱۵
Australia
Queensland Premier League
SWQ Thunder
۰
۲
Eastern Suburbs
Finished
۱۱:۳۰
Broadbeach United
۵
۰
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۲:۴۵
Caboolture
۳
۰
Ipswich FC
Finished
۱۱:۳۰
Netherlands
U21 League
NEC Nijmegen U21
۱
۳
FC Twente/Heracles Academie U21
Finished
۱۶:۱۵
FC Dordrecht U21
۱
۹
Willem II Tilburg U21
Finished
۱۳:۰۰
Go Ahead Eagles U21
۱
۴
Feyenoord U21
Finished
۱۵:۰۰
Alphense Boys U21
۲
۱
Hollandia U21
Finished
۱۳:۰۰
ASV De Dijk U21
۲
۳
Be Quick 1887 U21
Finished
۱۳:۳۰
Excelsior Maassluis U21
۵
۲
USV Hercules U21
Finished
۱۴:۰۰
Roda JC U21
۲
۰
Vitesse U21
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Serie C
CS Alagoano AL
-
-
Sampaio Correa-MA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Volta Redonda
-
-
Nautico Capibaribe
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Rio Branco ES
۰
۰
Porto Vitoria
inprogress
۲۱:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Minaa
۰
۰
Al Quwa/Jawiya
inprogress
۲۱:۰۰
Naft Maysan
۰
۱
Al Talaba FC
Finished
۱۶:۳۰
AL Zawraa SC
۱
۱
Zakho
Finished
۱۸:۴۵
Al-Najaf
۱
۰
Duhok
Finished
۱۸:۴۵
France
National 3
Entente Sannois Saint-Gratien
۱
۳
AFC Compiegne
Finished
۱۹:۳۰
Bourge Foot 18
۲
۱
Chateauroux II
Finished
۱۲:۳۰
Jeanne d Arc de Drancy
۱
۱
US Le Pays du Valois
Finished
۱۹:۳۰
US Orleans II
۲
۲
Linas Monthlery
Finished
۱۹:۳۰
Metz II
۴
۰
Reims Sainte-Anne
Finished
۱۹:۳۰
Caen AS PTT
۰
۱
Alencon US
Finished
۱۹:۳۰
Dijon II
۲
۰
FC Gueugnon
Finished
۱۹:۳۰
Lille II
۲
۲
Chantilly
Finished
۱۹:۳۰
Saint-Nazaire AF
۱
۱
Sable FC
Finished
۱۹:۳۰
AS Saint-Étienne II
۳
۰
Chassieu Decines
Finished
۱۹:۳۰
St-Pierre Milizac
۲
۲
AS Vitre
Finished
۱۹:۳۰
FC Nantes B
۲
۲
Vendee Fontenay Foot
Finished
۱۹:۳۰
FCO Strasbourg Koenigshoffen
۰
۲
Thionville FC
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Meistriliiga
JK Nomme Kalju
۳
۰
FC Kuressaare
Finished
۱۹:۳۰
JK Trans Narva
۱
۳
Flora Tallinn
Finished
۱۷:۳۰
JK Tammeka Tartu
۱
۲
Paide Linnameeskond
Finished
۱۵:۰۰
Poland
IV Liga
Jarota Jarocin
۲
۰
KS Lipno Steszew
Finished
۱۸:۳۰
MKS Wierna Malogoszcz
۲
۳
LKS Klimontowianka Klimontow
Finished
۱۲:۳۰
Wisla Krakow B
۲
۰
Dalin Myslenice
Finished
۱۲:۳۰
GKS Kolbudy
۱
۸
Baltyk Gdynia
Finished
۱۲:۳۰
DKS Dobre Miasto
۱
۰
Mlks Znicz Biala Piska
Finished
۱۴:۳۰
Sparta Katowice
۲
۰
MLKS Znicz Klobuck
Finished
۱۲:۳۰
BKS Bochnia
۲
۰
MKS Limanovia Limanowa
Finished
۱۹:۰۰
Hutnik Warsaw
۲
۲
LKS Mazur Karczew
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Pernambucano U20
Aguia PE U20
۰
۰
Jaguar PE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Belo Jardim U20
۰
۰
Petrolina U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sete de Setembro U20
۰
۰
Ibis PE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Porto PE U20
۰
۰
Santa Fe PE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Retro FC Brasil U20
۱
۲
Sport Recife U20
Finished
۱۶:۳۰
Centro Limoeirense U20
۰
۷
Atletico Torres PE U20
Finished
۱۶:۳۰
Aparecida EC U20
۰
۰
Goias EC U20
inprogress
۲۲:۰۰
Italy
Campionato Primavera 2
Napoli U19
۲
۳
Udinese U19
Finished
۱۵:۳۰
Parma U19
۱
۱
Ascoli U19
Finished
۱۶:۳۰
Alessandria U19
۳
۱
Crotone U19
Finished
۱۲:۰۰
Venezia FC U19
۰
۰
AC Pisa U19
Finished
۱۶:۳۰
Singapore
Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۱
۰
Hougang United FC
Finished
۱۳:۳۰
Lion City Sailors FC
۳
۱
Young Lions
Finished
۱۳:۳۰
Portugal
Liga Segunda
Feirense
۱
۱
Vilaverdense FC
Finished
۱۳:۳۰
Israel
Leumit League U19
Hapoel Rishon Lezion U19
۲
۳
Ashdod U19
Finished
۱۲:۵۰
Hapoel Beer Sheva U19
۲
۲
Maccabi Tel Aviv U19
Finished
۱۱:۳۰
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
۱
۱
Maccabi Petach Tikva U19
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Hadera U19
۰
۵
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۲:۴۰
Maccabi Netanya U19
۲
۱
Hapoel Kfar Saba U19
Finished
۱۲:۴۵
Hapoel Tel Aviv U19
۴
۰
Hapoel Haifa U19
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NPL New South Wales
NWS Spirit FC
۰
۲
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۱:۰۰
St. George Saints
۳
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۲:۳۰
St George City FA
۲
۱
Sydney United
Finished
۱۲:۴۵
Manly United FC
۲
۱
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۲:۴۵
Western Sydney Wanderers NPL
۲
۵
Marconi Stallions
Finished
۱۲:۳۰
Hills United FC
۰
۲
Blacktown City FC
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Western Australia U20
Western Knights U20
۲
۲
Fremantle City FC U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth U20
۷
۰
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۲
۲
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۲
۴
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Armadale U20
۴
۱
Floreat Athena U20
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Lambton Jaffas FC Reserves
۱
۴
Lake Macquarie City Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Valentine Phoenix Reserves
۳
۱
Maitland FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Adamstown Rosebud Reserves
۰
۱
Broadmeadow Magic FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Qviding FIF
۵
۱
Landvetter IS
Finished
۱۳:۳۰
Sävedalens IF
۳
۳
Ockero IF
Finished
۱۵:۰۰
Husqvarna FF
۲
۱
IK Tord Jonkoping
Finished
۱۵:۳۰
Jonsereds IF
۲
۰
Laholms FK
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
1. NL
Orijent 1919
۲
۲
NK Solin
Finished
۱۹:۰۰
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۱
NK Jarun Zagreb
Finished
۱۹:۰۰
NK Zrinski Jurjevac
۱
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۶:۲۰
San Marino
Campionato
SS Murata
-
-
SP Tre Penne
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Argentina
Primera C Metropolitana
Deportivo Muniz
۰
۰
CA Lugano
inprogress
۲۲:۰۰
CA Ituzaingo
۰
۱
CA Claypole
inprogress
۲۱:۰۰
Sportivo Barracas
۰
۰
Victoriano Arenas
inprogress
۲۲:۰۰
Poland
III Liga, Group 4
KSZO Ostrowiec
۱
۰
Star Starachowice
inprogress
۲۰:۵۹
Wieczysta Krakow
۱
۰
Swidniczanka Swidnik
Finished
۱۳:۳۰
Wisloka Debica
۲
۱
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۹:۳۰
Unia Tarnow
۲
۳
MKS Czarni Polaniec
Finished
۱۸:۳۰
Orleta Radzyn Podlaski
۱
۲
Karpaty Krosno
Finished
۱۸:۳۰
NKP Podhale
۵
۱
Sokol Sieniawa
Finished
۱۴:۳۰
Senegal
Ligue 1
ASC Diambars
۲
۱
Guediawaye FC
inprogress
۲۰:۳۰
Switzerland
Super League Women
FC Sion (W)
۰
۲
FC Rapperswil-Jona (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Slovenia
Prva liga
Aluminij
۱
۳
NK Domzale
Finished
۱۶:۳۰
Radomlje
۱
۱
NK Celje
Finished
۱۶:۳۰
NS Mura
۱
۲
NK Rogaska
Finished
۱۶:۳۰
Austria
Bundesliga
Wolfsberger Athletik Club
۳
۱
WSG Wattens Swarovski Tirol
Finished
۱۸:۳۰
SC Rheindorf Altach
۲
۲
SC Austria Lustenau
Finished
۱۸:۳۰
FC Blau-Weiss Linz
۱
۲
FK Austria Wien
Finished
۱۸:۳۰
Saudi Arabia
U19 League
Ohod Medina U19
۳
۱
Al Ahli Jeddah U19
Finished
۱۶:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FC Atyrau
۱
۰
FC Astana
Finished
۱۵:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۱
۰
Zhenys
Finished
۱۹:۳۰
FK Aktobe
۰
۰
Ordabasy Shymkent
Finished
۱۷:۳۰
Zambia
Super League
NAPSA Stars FC
۱
۲
Nkwazi
Finished
۱۴:۳۰
Mutondo Stars
۱
۱
Kabwe Warriors
Finished
۱۶:۳۰
Prison Leopards
۲
۰
Green Eagles
Finished
۱۶:۳۰
Red Arrows
۱
۰
Zanaco
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
Kingston City
۱
۲
Western United FC NPL
Finished
۱۱:۳۰
Melbourne City 2
۳
۰
Caroline Springs George Cross
Finished
۰۸:۳۰
Eastern Lions
۱
۰
Brunswick City
Finished
۰۸:۳۰
North Geelong Warriors
۱
۲
Werribee City
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Western Knights SC
۰
۳
Fremantle City FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۰
۱
Perth RedStar FC
Finished
۱۲:۳۰
Armadale
۳
۰
Floreat Athena
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۰
۳
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Chile
Primera B
Deportes Temuco
-
-
Barnechea
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
La Serena
۳
۰
Union San Felipe
Finished
۱۹:۳۰
South Africa
Premier League
Golden Arrows
۱
۱
Cape Town Spurs
Finished
۱۶:۳۰
Supersport United
۲
۰
Moroka Swallows
Finished
۱۶:۳۰
TS Galaxy
۱
۰
Orlando Pirates FC
Finished
۱۶:۳۰
Kaizer Chiefs
۰
۰
Polokwane City FC
Finished
۱۶:۳۰
Cape Town City
۳
۱
Richards Bay FC
Finished
۱۶:۳۰
Stellenbosch FC
۰
۱
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۱۶:۳۰
Royal AM
۰
۰
Chippa United
Finished
۱۶:۳۰
Sekhukhune United
۰
۱
Amazulu FC
Finished
۱۶:۳۰
France
National 2, Group C
FC Bastia-Borgo
۳
۴
Racing Club de France
Finished
۱۹:۳۰
Boulogne
۲
۴
FC Lorient 2
Finished
۱۹:۳۰
AS Beauvais Oise
۶
۲
AF Virois
Finished
۱۹:۳۰
Guingamp II
۲
۳
US St. Malo
Finished
۱۹:۳۰
Chateaubriant
۲
۰
FCM Aubervilliers
Finished
۱۹:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 1
FC Sion II
۶
۲
FC La Chaux De Fonds
Finished
۱۷:۳۰
Pully Football
۱
۰
CS Chenois
Finished
۱۷:۳۰
Monthey
۴
۱
US Terre Sainte
Finished
۱۷:۳۰
Zanzibar
Premier League
KMKM
۲
۱
Malindi
Finished
۱۶:۴۵
Australia
NPL Victoria U23
Hume City U23
۰
۰
Dandenong Thunder U23
Finished
۰۹:۴۵
Manningham Utd Blues U23
۱
۰
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۶:۱۵
St Albans Saints U23
۰
۲
Port Melbourne U23
Finished
۰۸:۰۰
Malaysia
Super League
Selangor FC
۱
۰
Kedah
Finished
۱۵:۴۵
Johor Darul Takzim FC
۳
۱
Negeri Sembilan
Finished
۱۳:۰۰
Perak
۲
۳
Polis Di-Raja Malaysia (PDRM)
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Superettan
Skovde AIK
۱
۰
Ostersunds FK
Finished
۱۴:۳۰
Degerfors IF
۴
۱
Orgryte IS
Finished
۱۶:۳۰
IK Oddevold
۱
۱
IK Brage Borlange
Finished
۱۶:۳۰
Switzerland
U19 League
BSC Young Boys Bern U19
۸
۰
St Gallen U19
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Western Australia State League 1
Joondalup United
۳
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۰
۳
Sorrento SC
Finished
۱۰:۳۰
Dianella White Eagles
۲
۰
Subiaco AFC
Finished
۱۲:۳۰
Kingsley Westside FC
۳
۲
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۳:۳۰
Gosnells City
۱
۳
Murdoch University Melville
Finished
۱۰:۳۰
Rockingham City
۰
۳
UWA Nedlands
Finished
۱۰:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Santos FC (W)
۱
۳
Cruzeiro (W)
Finished
۰۱:۳۰
Corinthians Paulista (W)
۱
۰
Real Brasilia FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۱
Bayern Munich II
Finished
۱۵:۳۰
TSV Buchbach
۵
۲
TSV Aubstadt
Finished
۱۵:۳۰
FC Wurzburger Kickers
۴
۰
DJK Vilzing
Finished
۱۵:۳۰
Viktoria Aschaffenburg
۴
۴
Spvgg Ansbach
Finished
۱۵:۳۰
Nurnberg II
۴
۰
SV Schalding-Heining
Finished
۱۵:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۳
۱
SpVgg Bayreuth
Finished
۱۵:۳۰
SV Wacker Burghausen
۴
۱
FC Augsburg II
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
SC Viktoria Griesheim
۲
۱
Bayern Alzenau
Finished
۱۶:۳۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
۱
۱
SC Waldgirmes
Finished
۱۵:۳۰
TUS Dietkirchen
۶
۳
Adler Weidenhausen
Finished
۱۶:۳۰
SV Steinbach 1920
۳
۲
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۶:۳۰
Switzerland
Super League
Yverdon-Sports
۳
۱
FC Luzern
Finished
۱۹:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۰
۱
FC Basel
Finished
۱۹:۳۰
FC Stade Lausanne Ouchy
۰
۴
Lausanne-Sports
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
1. FC Pforzheim 1896
۲
۲
TSV Essingen
Finished
۱۷:۰۰
SV Oberachern
۰
۲
FC 1908 Villingen
Finished
۱۷:۰۰
FSV 08 Bissingen
۳
۰
FC Holzhausen
Finished
۱۷:۰۰
SG Sonnenhof Grossaspach
۲
۰
FC Normannia Gmund
Finished
۱۷:۰۰
FSV Hollenbach
۲
۱
TSG Backnang
Finished
۱۷:۰۰
Denzlingen
۳
۲
FV Ravensburg
Finished
۱۷:۰۰
VfR Mannheim
۴
۰
Offenburger FV
Finished
۱۷:۰۰
ATSV Mutschelbach
۲
۰
Goeppinger SV
Finished
۱۷:۰۰
FC Nottingen
۳
۱
SSV Reutlingen 05
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
U20 Championship
Almirante Brown U20
۲
۱
CA Brown de Adrogue U20
Finished
۱۵:۳۰
Acassuso U20
۰
۲
Ferro Carril Oeste U20
Finished
۱۸:۰۰
All Boys U20
۰
۳
Arsenal de Sarandi U20
Finished
۱۵:۳۰
Seychelles
Cup
La Passe FC
۱
۲
Foresters FC
Finished
۱۵:۳۰
Finland
U20 League
Maskun Palloseura (MaPs) U20
۴
۲
VPS Vaasa U20
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
3rd Division
IF Lyseng
۴
۲
Vejgaard
Finished
۱۴:۳۰
Næsby BK
۳
۲
Holbaek
Finished
۱۵:۳۰
VSK Arhus
۱
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۰۰
Young Boys FD
۳
۰
Oureskolernes BK
Finished
۱۵:۳۰
Vanlose
۰
۳
Holstebro
Finished
۱۴:۳۰
BK Frem
۴
۲
Ishoj
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
SWQ Thunder U23
۲
۴
Eastern Suburbs U23
Finished
۰۹:۱۵
Caboolture FC U23
۴
۳
Ipswich FC U23
Finished
۰۹:۱۵
Broadbeach United U23
۱
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۰:۳۰
Tunisia
Tunisia Cup
Ahly Sfaxien
۰
۱
Etoile Sportive Sahel
Finished
۱۷:۰۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Milsami Orhei
۱
۱
Dacia Buiucani
inprogress
۲۰:۳۰
FC Sheriff Tiraspol
۲
۱
CSF Balti
inprogress
۲۰:۳۰
CS Petrocub
۳
۱
FC Zimbru Chisinau
inprogress
۲۰:۳۰
Argentina
Primera A Women
CA Estudiantes Caseros (W)
۰
۲
Boca Juniors (W)
Finished
۱۸:۴۵
Rosario Central (W)
۰
۰
Platense (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Denmark
1st Division
AC Horsens
۱
۱
B93 Kopenhagen
Finished
۱۸:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
۲
۱
MKS Kluczbork
Finished
۱۸:۳۰
Gornik Zabrze II
۲
۱
Karkonosze Jelenia Gora
Finished
۱۵:۳۰
Gornik Polkowice
۲
۰
Lechia Zielona Gora
Finished
۱۶:۳۰
Gwarek Tarnowskie Gory
۱
۱
KS Stilon Gorzow Wielkopolski
Finished
۱۸:۳۰
LZS Starowice Dolne
۱
۴
Unia Turza Slaska
Finished
۱۷:۳۰
MKP Carina Gubin
۲
۰
Odra Bytom Odrzanski
Finished
۱۸:۳۰
LKS Goczalkowice Zdroj
۳
۱
Sleza Wroclaw
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
4. Liga
FK Horovicko
۴
۳
Domazlice B
Finished
۱۸:۳۰
FC Rokycany
۴
۰
SK Klatovy
Finished
۱۲:۰۰
Havlickuv Brod
۱
۰
Sokol Tasovice
Finished
۱۱:۴۵
FK Komarov
۱
۱
Aritma Praha
Finished
۱۲:۰۰
Jiskra Rymarov
۲
۰
FK Kozlovice
Finished
۱۸:۰۰
SFK Holesov
۲
۲
FK Nove Sady
Finished
۱۸:۳۰
TJ Repiste
۲
۰
SSK Bilovec
Finished
۱۸:۳۰
FK Dobrovice
۱
۱
Sk Kosmonosy
Finished
۱۸:۳۰
Hlubina
۲
۱
MFK Havirov
Finished
۱۸:۳۰
Zdar nad Sazavou
۳
۰
SK Zdirec Nad Doubravou
Finished
۱۸:۳۰
Valasske Mezirici
۱
۱
Jesenik
Finished
۱۸:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persib Bandung
۳
۰
Bali United Pusam
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Ykkonen
KPV Kokkola
۱
۰
KuPS Akatemia
Finished
۱۶:۳۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۴
۲
FC Vaajakoski
Finished
۱۵:۳۰
VIFK Vaasa
۰
۵
Klubi 04
Finished
۱۷:۳۰
EPS
۲
۰
FC Jazz Pori
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Campionato Primavera 4
Mantova U19
۲
۲
Virtus Verona U19
Finished
۱۶:۳۰
Poland
II Liga
Olimpia Grudziadz
۰
۱
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۶:۳۰
Pogon Siedlce
۲
۳
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۴:۱۵
Lech Poznan II
۰
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۳:۳۰
Olimpia Elblag
۱
۳
Polonia Bytom
Finished
۱۹:۰۰
Latvia
1. Liga
AFA Olaine
۱
۱
FK Smiltene
Finished
۱۵:۳۰
FK Rigas Futbola Skola II
۳
۰
Riga FC II
Finished
۱۹:۳۰
FK Tukums 2000/Tss II
۰
۴
SK Super Nova
Finished
۱۳:۳۰
Valmiera FC II
۴
۰
Marupe
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Perth SC (W)
۴
۰
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
North Lakes United
۷
۳
Souths United
Finished
۱۱:۳۰
Samford Rangers FC
۷
۲
Bayside United
Finished
۱۰:۳۰
Taringa Rovers
۴
۴
Ipswich Knights
Finished
۱۱:۳۰
Magic United TFA
۰
۰
Maroochydore Swans FC
Cancelled
۰۹:۳۰
Colombia
Regional League
Club Deportivo La Chalaca
۰
۲
Politecnico J.I.C.
Finished
۰۴:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Sandefjord 2
۴
۲
Start 2
Finished
۱۷:۳۰
Austria
Landesliga
ASK St.Valentin
۱
۱
Kornspitz Pregarten
Finished
۱۹:۰۰
FC Stadlau
۴
۱
Hellas Kagran
Finished
۱۷:۳۰
SC Pinkafeld
۴
۲
SV Leithaprodersdorf
Finished
۱۹:۳۰
England
League One
Bolton Wanderers
۰
۲
Oxford United
Finished
۱۸:۴۵
Finland
Kakkonen Lohko C
OTP
۰
۱
Narpes Kraft
Finished
۱۸:۳۰
JPS
۰
۱
Jakobstads Bollklubb
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
3. Liga West
TJ Jednota Banova
۲
۰
FK Slovan Galanta
Finished
۱۸:۳۰
MSK Fomat Martin
۳
۰
SKF Sered
Finished
۱۸:۳۰
FK Slovan Duslo Sala
۶
۱
FK Dubnica
Finished
۱۸:۳۰
RSC Hamsik Academy
۰
۰
TJ Kovo Belusa
Finished
۱۸:۳۰
Lokomotiva Zvolen
۱
۱
FC Malacky
Finished
۱۸:۳۰
Djibouty
Division 1
AS Arta Solar 7
۲
۱
AS Djibouti Telecom
Finished
۱۸:۰۰
AS Port
۲
۰
ACS HAYABLEY/CNSS
Finished
۱۵:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
SV Meerssen 1918
۱
۰
Kloetinge
Finished
۱۹:۳۰
SteDoCo
۳
۳
AWC
Finished
۱۹:۳۰
Hoek
۱
۲
Sportlust '46
Finished
۱۹:۳۰
SV Oss 20
۳
۴
Baronie
Finished
۱۹:۳۰
VV Gemert
۰
۲
GVV Unitas
Finished
۱۹:۳۰
Algeria
Ligue 2
AS Khroub
۱
۰
Olympique Akbou
Finished
۱۷:۳۰
MSP Batna
۱
۰
JS Bordj Menaiel
Finished
۱۷:۳۰
ES Mostaganem
۴
۱
SC Mecheria
Finished
۱۷:۳۰
Temouchent
۵
۱
Js Ghir Abadla
Finished
۱۷:۳۰
ESM Kolea
۲
۰
MCB Oued Sly
Finished
۱۷:۳۰
NRB Telaghema
۴
۱
MC El Eulma
Finished
۱۷:۳۰
Olympique Medea
۱
۳
WA Mostaganem
Finished
۱۷:۳۰
USM El Harrach
۱
۰
Olympique Magrane
Finished
۱۷:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۲
۱
HB Chelghoum Laid
Finished
۱۷:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Transinvest
۱
۳
Siauliai FA
Finished
۱۶:۳۰
FK Panevezys
۰
۲
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
2nd Division Promotion Group
FA 2000
۲
۱
Fremad Amager
Finished
۱۵:۱۵
FC Roskilde
۰
۰
Middelfart
Finished
۱۵:۳۰
Brabrand IF
۲
۱
Skive IF
Finished
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad
۲
۰
Esbjerg F.B.
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
IFK Oestersund 1906
۱
۲
Bodens BK
Finished
۱۴:۳۰
Kiruna IF
۰
۳
Skelleftea FF
Finished
۱۳:۳۰
Lucksta IF
۴
۰
Lulea IFK
Finished
۱۴:۳۰
Froso IF
۳
۲
Algarna-Harnosand IF
Finished
۱۵:۳۰
Ytterhogdals IK
۰
۱
TEAM TG FF
Finished
۱۶:۳۰
Gottne IF
۰
۱
Taftea IK
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
U19 Ligaen
Aalborg U19
۱
۱
FC Nordsjaelland U19
Finished
۱۴:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
Legia Warsaw II
۱
۰
GKS Wikielec
Finished
۱۳:۳۰
Olimpia Zambrow
۳
۱
Legionovia Legionowo
Finished
۱۶:۳۰
Unia Skierniewice
۴
۳
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
Finished
۱۸:۳۰
GKS Belchatow
۱
۰
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۸:۳۰
Bron Radom
۱
۱
Victoria Sulejowek
Finished
۱۸:۳۰
Mlawianka Mlawa
۱
۵
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۸:۳۰
MMKS Concordia Elblag
۱
۳
LKS Lomza
Finished
۱۹:۰۰
Italy
Campionato Primavera 3
Pro Vercelli U19
۱
۱
Modena U19
Finished
۱۶:۳۰
Juve Stabia U19
۱
۱
Avellino U19
Finished
۱۶:۳۰
Malawi
Super League
Kamuzu Barracks
۰
۰
Moyale Barracks
Finished
۱۶:۰۰
Creck SC
۱
۰
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
Big Bullets
۲
۰
Ekwendeni Hammers
Finished
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Arminia Ludwigshafen
۳
۸
1.FC Kaiserslautern II
Finished
۱۹:۳۰
TuS Mechtersheim
۳
۳
FV Engers 07
Finished
۱۵:۳۰
FC Bitburg
۳
۱
SpVgg Quierschied
Finished
۱۴:۳۰
SV Auersmacher
۰
۲
SV Eintracht Trier
Finished
۱۵:۳۰
FK Pirmasens
۷
۲
FC Karbach
Finished
۱۵:۳۰
VfR Baumholder
۱
۳
Rot-Weiss Koblenz
Finished
۱۷:۰۰
SV Morlautern
۱
۱
Alemannia Waldalgesheim
Finished
۱۷:۰۰
TSG Pfeddersheim
۰
۸
Cosmos Koblenz
Finished
۱۷:۰۰
FV Dudenhofen
۱
۲
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۷:۳۰
Bulgaria
B PFG
Sportist Svoge
۱
۰
FC Chernomorets 1919 Burgas
Finished
۱۸:۳۰
FC Chernomorets Balchik
۲
۰
FC Dunav Ruse
Finished
۱۸:۳۰
PFC Litex Lovech
۲
۲
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۸:۳۰
PFC Spartak Pleven
۰
۱
Belasitsa Petrich
Finished
۱۸:۳۰
FK CSKA 1948 II
۳
۱
FK Bdin Vidin
Finished
۱۸:۳۰
Ludogorets Razgrad B
۱
۴
PFC Spartak Varna
Finished
۱۸:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
FK Rudar Kakanj
۱
۰
Stupcanica Olovo
Finished
۱۸:۳۰
Radnik Bijeljina
۴
۰
Velez Nevesinje
Finished
۱۸:۳۰
FK Sloboda Tuzla
۰
۰
NK Celik Zenica
Finished
۱۸:۳۰
Gradina Srebrenik
۳
۲
NK Mladost Doboj Kakanj
Finished
۱۸:۳۰
FK Leotar Trebinj
۱
۰
FK Drina Zvornik
Finished
۱۸:۳۰
FK Zeljeznicar Banjaluka
۲
۰
FK Romanija Pale
Finished
۱۸:۳۰
Omarska
۰
۲
FK Slavija Sarajevo
Finished
۱۸:۳۰
FK Zvijezda Gradacac
۲
۱
Radnik Hadzici
Finished
۱۸:۳۰
FK Laktasi
۲
۱
FK Borac Kozarska Dubica
Finished
۱۸:۳۰
NK Jedinstvo Bihac
۰
۰
FK Gornji Rahic
Finished
۱۸:۳۰
Vis Simm-Bau
۰
۴
HNK Tomislav
Finished
۱۸:۳۰
Sutjeska Foca
۲
۰
Rudar Prijedor
Finished
۱۸:۳۰
Sloboda Mrkonjic Grad
-
-
FK Ljubic Prnjavor
Finished
۱۸:۳۰
Buducnost Banovici
۱
۰
FK Gorazde
Finished
۱۸:۳۰
Famos Vojkovici
۱
۱
FK Modrica
Finished
۱۸:۳۰
Bolivia
Copa Simon Bolivar
CD Virgen Chijipata
۲
۱
Academia de Balompie Boliviano
Finished
۱۸:۳۰
Ireland
FAI Cup
College Corinthians FC
۴
۵
Cobh Wanderers FC
Finished
۱۸:۳۰
Midleton FC
۳
۰
St Francis FC
Finished
۱۶:۳۰
Maynooth University FC
۱
۴
Gorey Rangers FC
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga North
SV Meppen
۳
۱
Teutonia Ottensen
Finished
۱۷:۰۰
TuS Blau-Weiss Lohne
۰
۲
VfB Oldenburg
Finished
۱۷:۰۰
Eimsbutteler TV
۰
۲
SSV Jeddeloh
Finished
۱۷:۰۰
1. FC Phoenix Luebeck
۳
۴
Bremer SV
Finished
۱۷:۰۰
Weiche Flensburg 08
۰
۲
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۷:۰۰
KSV Holstein Kiel II
۳
۳
FC Kilia Kiel
Finished
۱۷:۰۰
TSV Havelse
۱
۲
Drochtersen / Assel
Finished
۱۷:۰۰
Faroe Islands
1. Deild
B71 Sandur
۱
۱
TB Tvoroyri
Finished
۱۶:۰۰
FC Hoyvik
۰
۵
AB Argir
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF
San Sebastian De Los Reyes
۱
۰
SD Rayo Cantabria
Finished
۱۸:۳۰
Barakaldo
۱
۰
CD Atletico Paso
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
Atsv 1898 Erlangen
۱
۱
TSV Kornburg
Finished
۱۵:۳۰
FC Coburg
۰
۱
Spvgg Hankofen-Hailing
Finished
۱۵:۳۰
SV Fortuna Regensburg
۱
۰
SC Eltersdorf
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Bayern Hof
۱
۱
TSV Neudrossenfeld
Finished
۱۵:۳۰
SV Donaustauf
۲
۸
VfB Eichstatt
Finished
۱۵:۳۰
ASV Cham
۲
۲
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۱۵:۳۰
ASV Neumarkt
۱
۴
DJK Gebenbach
Finished
۱۵:۳۰
TSV Abtswind
۳
۱
SSV Jahn Regensburg II
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
FC Astoria Walldorf
۰
۰
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۵:۳۰
Kickers Offenbach
۰
۳
TSV Steinbach
Finished
۱۶:۳۰
SGV Freiberg
۳
۱
VfR Aalen
Finished
۱۵:۳۰
VfB Stuttgart II
۲
۰
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۱۵:۳۰
FC Homburg 08
۳
۰
SV Stuttgarter Kickers
Finished
۱۵:۳۰
Bahlinger SC 1929
۲
۲
TSV Schott Mainz
Finished
۱۵:۳۰
FSV Frankfurt
۴
۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۵:۳۰
TSG Balingen
۴
۳
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۵:۳۰
TUS Koblenz
۱
۳
1. FSV Mainz 05 II
Finished
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League 1
Muang Thong United
۶
۰
Chonburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Trat FC
۲
۲
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۵:۰۰
Prachuap FC
۱
۰
Chiangrai United FC
Finished
۱۴:۳۰
Uthai Thani FC
۰
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Alingsas FC United (W)
۳
۰
Umea IK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Malmo FF (W)
۲
۱
Sundsvall (W)
Finished
۱۴:۳۰
Jitex Molndal (W)
۰
۲
Mallbackens IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Orebro SK Soder (W)
-
-
Bollstanas SK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lidkopings FK (W)
-
-
Gamla Upsala SK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga West
1. FC Koln II
۳
۲
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۳:۳۰
SC Wiedenbruck
۱
۱
SV Lippstadt 08
Finished
۱۵:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۲
۰
SSVg Velbert
Finished
۱۵:۳۰
FC Wegberg-Beeck
۱
۲
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۵:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۱
۱
1. FC Duren
Finished
۱۵:۳۰
SC Paderborn 07 II
۱
۱
SC Rot-Weiss Oberhausen
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۳
۳
FC Bocholt 1900
Finished
۱۵:۳۰
SV Rodinghausen
۱
۰
Fortuna Koln
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
North Pine
۳
۲
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
University of Queensland
۲
۲
Springfield United
Finished
۱۲:۴۵
Australia
NPL New South Wales Women
NWS Spirit (W)
۱
۲
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۰۸:۳۰
NWS Koalas (W)
۱
۲
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Tasmania Cup Women
South Hobart (W)
۰
۵
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۷:۳۰
Kingborough Lions (W)
۲
۲
Launceston United (W)
Finished
۰۶:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
IFK Simrishamn
۰
۱
Nosaby IF
Finished
۱۵:۳۰
IFK Berga
۴
۱
Osterlen FF
Finished
۱۶:۳۰
Serbia
Super Liga
FK Radnicki Nis
۱
۲
FK Javor Ivanjica
Finished
۱۷:۳۰
IMT Novi Belgrade
۲
۱
FK Vozdovac
Finished
۱۷:۳۰
Zeleznicar Pancevo
۳
۱
FK Novi Pazar
Finished
۱۷:۳۰
FK Radnik Surdulica
۰
۰
Spartak Subotica
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Clube Nautico Marcilio Dias U20
۲
۱
Hercilio Luz U20
inprogress
۲۱:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
St. Anna
۲
۱
SK Vorwarts Steyr
inprogress
۲۰:۳۰
Switzerland
2. Liga Interregional
FC Plan Les Ouates
۵
۳
FC La Tour/Le Pâquier
Finished
۱۹:۰۰
FC Concordia Lausanne
۱
۲
FC Bosporus
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
3. NL
RNK Split
۲
۱
NK Omis
Finished
۱۹:۰۰
NK Vodice
۱
۱
NK Zadar
Finished
۱۹:۰۰
NK Neretva
۱
۰
HNK Zmaj Makarska
Finished
۱۹:۰۰
Angola
Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۳
۲
Kabuscorp SC do Palanca
Finished
۱۸:۳۰
Switzerland
1. Liga Promotion
FC Bulle
۳
۱
SC Kriens
Finished
۱۷:۳۰
Young Boys II
۳
۱
Delemont
Finished
۱۷:۳۰
Breitenrain
۱
۲
Lugano II
Finished
۱۷:۳۰
FC Luzern II
۱
۱
SC Bruhl St. Gallen
Finished
۱۷:۳۰
FC Paradiso
۲
۰
FC Bavois
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Ykkosliiga
FC TPS Turku
۱
۴
Kotkan Tyovaen Palloilijat
Finished
۱۵:۳۰
Jippo Joensuu
۲
۰
KäPa/PuLe
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
Quick Boys
۴
۱
GVVV Veenendaal
Finished
۱۷:۰۰
Sparta Rotterdam Reserves
۲
۲
Excelsior Maassluis
Finished
۱۷:۰۰
Kozakken Boys
۱
۲
De Treffers
Finished
۱۷:۰۰
FC Lisse
۲
۱
Koninklijke HFC
Finished
۱۷:۰۰
SV Spakenburg
۳
۰
ADO '20
Finished
۱۷:۰۰
VV Noordwijk
۲
۲
Scheveningen
Finished
۱۷:۰۰
HHC Hardenberg
۱
۲
Amsterdam FC
Finished
۱۷:۰۰
Almere City Reserves
۰
۲
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۷:۰۰
ACV Assen
۳
۱
Katwijk
Finished
۱۷:۰۰
Botswana
Premier League
Masitaoka FC
۰
۱
Nico United
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Skiljebo SK
۰
۲
Hudiksvalls Forenade
Finished
۱۵:۳۰
Enkopings SK FK
۸
۰
Dalkurd FF
Finished
۱۸:۳۰
FC Gute
۲
۰
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۴:۳۰
IK Franke
۰
۲
Falu FK
Finished
۱۷:۳۰
Arlanda
۳
۰
FC Jarfalla
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
1st Division Women
FC Banik Ostrava (W)
۱
۲
SK DFO Pardubice (W)
Finished
۱۵:۳۰
AC Sparta Prague (W)
۱
۳
SK Slavia Prague (W)
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۲
۲
VFC Plauen
Finished
۱۴:۴۵
VfB 1921 Krieschow
۳
۲
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۵:۳۰
FSV Motor Marienberg
۳
۴
VfB Germania 1900 Halberstadt
Finished
۱۵:۳۰
SG Union Sandersdorf
۱
۲
SV 09 Arnstadt
Finished
۱۵:۳۰
FC Einheit Rudolstadt
۳
۰
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Brunswick Juventus FC (W)
۰
۴
Heidelberg United (W)
Finished
۱۳:۰۰
Calder Utd SC (W)
۲
۳
Alamein FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bentleigh Greens SC (W)
۰
۱
Essendon Royals (W)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Capital Territory NPL 2
Queanbeyan City FC
۷
۰
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Brindabella Blues FC
۲
۱
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Canberra Juventus
۱
۳
Australian National University FC
Finished
۰۸:۳۰
Canberra White Eagles FC
۰
۳
Belconnen United
Finished
۰۸:۳۰
Jamaica
KSAFA Superleague
Boys Town
۰
۰
Olympic Gardens
Finished
۰۴:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
FC Gomel
۰
۰
Torpedo Belaz Zhodino
inprogress
۲۱:۳۰
Naftan Novopolotsk
۲
۱
Dnepr Mogilev
Finished
۱۶:۳۰
FC Minsk
۱
۲
FC Vitebsk
Finished
۱۸:۳۰
France
National 2, Group A
AS Cannes
۲
۱
Thonon Evian FC
Finished
۱۹:۳۰
RC Grasse
۳
۲
Jura Sud Foot
Finished
۱۹:۳۰
Le Puy
۱
۱
Hyeres F.C.
Finished
۱۹:۳۰
Toulouse FC II
۱
۲
Etoile FC Frejus Saint-Raphael
Finished
۱۹:۳۰
FC Chamalieres
۲
۲
Toulon Var
Finished
۱۹:۳۰
Aubagne
۰
۰
Andrezieux
Finished
۱۹:۳۰
Chile
Tercera Division
CD Quillon
۲
۲
Deportes Union Companias
Finished
۱۹:۳۰
Deportes Colina
۲
۱
CD Constitucion Unido
Finished
۲۰:۰۰
Chile
Primera Division Women
Santiago Morning (W)
۲
۴
Universidad de Chile (W)
Finished
۱۹:۳۰
Colo Colo (W)
۴
۰
Cobresal (W)
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie A Women
AC Milan (W)
۳
۱
Sampdoria (W)
Finished
۱۹:۳۰
Sassuolo (W)
۲
۳
Juventus FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Slovenia
2.SNL
PSC Tolmin
۰
۰
ND Gorica
Finished
۱۹:۰۰
ND Triglav Kranj
۱
۲
Jadran Dekani
Finished
۱۹:۰۰
ND Beltinci
۶
۲
NK Fuzinar Ravne
Finished
۱۹:۰۰
Croatia
2. NL
NK Dugo Selo
۰
۱
Kustosija
Finished
۱۹:۰۰
Jadran Porec
۳
۰
Belisce
Finished
۱۹:۰۰
NK Hrvace
۰
۴
NK Hrvatski Dragovoljac
Finished
۱۹:۰۰
NK Bjelovar
۰
۲
Opatija
Finished
۱۹:۰۰
Scotland
League Two
Stranraer
۳
۱
East Kilbride
Finished
۱۷:۳۰
Kenya
Premier League
Posta Rangers FC
۲
۱
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۳:۳۰
Kariobangi Sharks
۲
۱
Shabana FC
Finished
۱۵:۳۰
Kenya Police FC
۰
۱
Tusker FC
Finished
۱۶:۳۰
United States
NISA
Capo FC
۰
۲
Irvine Zeta FC
Finished
۰۶:۰۰
Wales
Premier League
Caernarfon Town FC
۳
۱
Penybont
Finished
۱۷:۱۵
Germany
Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
۰
۴
TSG Neustrelitz
Finished
۱۵:۳۰
FC Anker Wismar
۴
۱
SC Staaken
Finished
۱۴:۳۰
SG Dynamo Schwerin
۴
۱
TUS Makkabi
Finished
۱۵:۳۰
Tanzania
Tanzania Cup
Coastal Union
۰
۳
Azam FC
Finished
۱۶:۰۰
Kyrgyzstan
Premier League
Abdish-Ata
۲
۰
FC Talant
Finished
۱۵:۰۰
Serbia
Prva Liga
FK Smederevo
۱
۱
Tekstilac Odzaci
Finished
۱۸:۳۰
Macva Sabac
۲
۲
FK Indjija
Finished
۱۸:۳۰
Radnicki Sremska Mitrovica
۰
۱
Jedinstvo Ub
Finished
۱۸:۳۰
FK Graficar Beograd
۱
۱
OFK Belgrade
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Taby FK
۱
۴
Orebro Syrianska IF
Finished
۱۷:۳۰
IF Karlstad
۲
۱
IFK Stocksund
Finished
۱۷:۳۰
Austria
Regionalliga East
FC Mauerwerk
۱
۰
Wiener SK
Finished
۱۷:۳۰
SR Donaufeld
۲
۲
FCM Traiskirchen
Finished
۱۷:۰۰
Sweden
Division 1 Sodra
Oskarshamns Aik
۱
۱
Angelholms FF
Finished
۱۷:۳۰
Falkenbergs FF
۵
۰
Torns IF
Finished
۱۷:۳۰
Eskilsminne IF
۰
۳
Torslanda IK
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
PK Keski-Uusimaa (W)
۱
۳
Aland United (W)
Finished
۱۴:۳۰
KuPs Palloseura (W)
۳
۱
FC Honka Espoo (W)
Finished
۱۶:۳۰
JyPK (W)
۰
۰
Ilves Tampere (W)
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
FK Fyllingsdalen
۱
۱
Innstrandens IL
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania
II Lyga
FK Viltis Vilnius
۳
۱
FK Sirvena
Finished
۱۲:۳۰
Dainava II
۰
۰
Vilnius FK Zalgiris II
Finished
۱۳:۳۰
Fortuna Kaunas
۰
۱
FK Silute
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Eastern Suburbs (W)
۳
۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۲:۰۰
Gold Coast United (W)
-
-
Brisbane City (W)
Cancelled
۰۹:۴۵
Austria
League 1 Women
FC Bergheim (W)
۱
۰
Wacker Innsbruck (W)
Finished
۱۴:۳۰
First Vienna FC 1894 (W)
۲
۳
SK Sturm Graz (W)
Finished
۱۷:۳۰
SV Neulengbach (W)
۲
۱
Union Kleinmunchen (W)
Finished
۲۰:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko B
HJS Akatemia
۱
۱
VJS Vantaa
Finished
۱۶:۳۰
SexyPoxyt
۰
۳
FC Honka
Finished
۱۶:۳۰
Gambia
Division 2
Wagadu
۱
۰
Gambia Ports Authority
Finished
۲۰:۰۰
World
Friendly Club Matches Women
Galway (W)
۲
۲
Athlone Town (W)
Finished
۱۹:۳۰
France
National 2, Group B
Libourne
۲
۵
Olympique Saumur
Finished
۱۹:۳۰
Bourge Foot 18
۰
۱
La Roche VF
Finished
۱۹:۳۰
Angers II
۱
۴
St Pryve St Hilaire
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
Allerod FK
۲
۶
Glostrup FK
Finished
۱۷:۰۰
Bronshoj BK
۲
۰
Horsholm-Usserod IK
Finished
۱۵:۳۰
Sundby BK
۳
۱
Frederikssund IK
Finished
۱۵:۳۰
Marienlyst
۱
۱
Vorup
Finished
۱۵:۰۰
Ukraine
Premier League
Dynamo Kiev
۳
۱
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Santarritense U20
۱
۶
Inter De Minas U20
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
AIK (W)
۱
۲
BK Hacken (W)
Finished
۱۶:۳۰
Vittsjo GIK (W)
۱
۲
IFK Norrkoping (W)
Finished
۱۶:۳۰
Russia
FNL
FK Chernomorets Novorossiysk
۰
۲
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۵:۳۰
FC Dynamo Makhachkala
۲
۰
Rodina Moscow
Finished
۱۹:۳۰
Serbia
U19 League
FK Vojvodina U19
۰
۲
Crvena Zvezda U19
Finished
۱۲:۳۰
Chile
Segunda Division
CSD San Antonio Unido
۲
۱
Deportes Linares
Finished
۰۲:۳۰
Luxembourg
National Division
F91 Dudelange
۰
۲
Niedercorn Progres
Finished
۱۹:۳۰
UNA Strassen
۱
۰
Mondercange
Finished
۱۹:۳۰
AS Jeunesse Esch
۰
۲
FC Victoria Rosport
Finished
۱۹:۳۰
US Mondorf-Les-bains
۶
۰
CS Fola Esch
Finished
۱۹:۳۰
FC Marisca Mersch
۱
۴
Union Titus Petange
Finished
۱۹:۳۰
FC Schifflange 95
۱
۴
FC Swift Hesperange
Finished
۱۹:۳۰
FC Differdange 03
۱
۱
Wiltz
Finished
۱۹:۳۰
UN 97 Kaerjeng
۱
۴
Racing FC Union Letzebuerg
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Motala AIF FK
۳
۳
Stenungsunds IF
Finished
۱۵:۳۰
IFK Kumla
۰
۲
Grebbestads IF
Finished
۱۵:۳۰
IK Gauthiod
۱
۱
BK Forward
Finished
۱۷:۳۰
North Macedonia
First League
Rabotnicki Skopje
۰
۲
FK Shkendija 79
Finished
۱۸:۳۰
FK Vardar Skopje
۲
۲
FK Tikves Kavadarci
Finished
۱۸:۳۰
FC Struga Trim & Lum
۱
۲
KF Shkupi Skopje
Finished
۱۸:۳۰
Voska Sport
۱
۱
KF Rinija Gostivari
Finished
۱۸:۳۰
Bregalnica Stip
۱
۱
FK Sileks
Finished
۱۸:۳۰
Akademija Pandev
۵
۳
Makedonija GjP
Finished
۱۸:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
Barki Tajik Dushanbe
۱
۲
Regartadaz Tursunzoda
Finished
۱۸:۳۰
Syria
Youth League
Hutteen U23
۰
۰
Al Ittihad Aleppo U23
Finished
۱۶:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 2
FC Bassecourt
۴
۴
FC Solothurn
Finished
۱۷:۳۰
FC Koniz
۴
۱
FC Emmenbruecke
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
Cup Women
UMF Grindavik (W)
۳
۲
IA Akranes (W)
Finished
۱۷:۳۰
North Macedonia
League Women
ZFK Shkendija (W)
۳
۰
ZFK Top Gol (W)
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 3
FC Freienbach
۲
۰
FC Mendrisio-Stabio
Finished
۱۷:۳۰
Grasshopper Club II
۱
۲
AC Taverne
Finished
۱۷:۳۰
Hongg
۲
۰
YF Juventus Zurich
Finished
۱۷:۳۰
Uzbekistan
Super League
Andijan
۱
۱
Metallurg Bekobod
Finished
۱۷:۳۰
PFK Qizilqum
۲
۴
FC Olimpik Tashkent
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
NB I Women
MTK Hungaria FC (W)
۲
۱
Puskas FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Slovenia
3.SNL
NK Smartno
۶
۰
NK Dravograd
Finished
۱۸:۳۰
NK Podvinci
۰
۳
NK Drava Ptuj
Finished
۱۸:۳۰
ND Slovan Ljubljana
۵
۰
Sencur
Finished
۱۹:۰۰
Colombia
U19 Championship
Maracaneiros U19
۱
۲
Boyaca FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Bogota FC U19
۱
۳
Fortaleza CEIF U19
Finished
۱۸:۴۵
Slovakia
3. Liga East
Partizan Bardejov
۵
۱
FC Rimavska Sobota
Finished
۱۸:۳۰
SK Novohrad Lucenec
۰
۲
MFK Stara Lubovna
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Regionalliga West
SC Imst
۲
۳
VfB Hohenems
Finished
۱۸:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۱
۰
SV Wals-Grünau
Finished
۱۸:۳۰
Mali
Premiere Division
FC Binga
۰
۰
Afrique Football Elite
inprogress
۲۲:۰۰
Ireland
U20 League
Shelbourne U20
۰
۱
Drogheda United U20
Finished
۱۶:۳۰
Ghana
Premier League
Legon Cities FC
۲
۱
Great Olympics
Finished
۱۸:۳۰
Berekum Chelsea
۲
۱
Asante Kotoko
Finished
۱۸:۳۰
Montenegro
2. CFL
FK Grbalj Radanovici
۳
۲
Fk Iskra Danilovgrad
Finished
۱۹:۰۰
FK Otrant-Olympic
۶
۰
Berane
Finished
۱۹:۰۰
FK Lovcen
۲
۰
Igalo
Finished
۱۹:۰۰
FK Internacional Podgorica
۲
۹
FK Kom
Finished
۱۹:۰۰
FK Podgorica
۳
۷
FK Bokelj Kotor
Finished
۱۹:۰۰
Niger
Super League
Sahel FC
۰
۳
US Gendarmerie Nationale
Finished
۱۹:۰۰
France
National 2, Group D
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
۱
۰
Feignies Aulnoye
Finished
۱۹:۳۰
Colmar
۱
۰
Auxerre II
Finished
۱۹:۳۰
Racing Besancon
۱
۱
ASC Biesheim
Finished
۱۹:۳۰
US Creteil
۱
۳
Wasquehal
Finished
۱۹:۳۰
Furiani Agliani
۰
۱
Fleury Merogis
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Pärnu JK
۳
۱
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۹:۳۰
Burkina Faso
Premier League
RC Kadiogo
۰
۳
Etoile Filante Ouagadougou
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Esiliiga
JK Tallinna Kalev II
۴
۰
FC Elva
Finished
۲۰:۰۰
Argentina
Torneo Federal A
Deportivo Rincon
-
-
Sol de Mayo
inprogress
۲۱:۳۰
Uruguay
Amateur Cup
Pirata Juniors
۰
۰
Huracan de Paysandu
inprogress
۲۲:۰۰
Ituzaingo de Maldonado
۰
۰
Piriapolis FC
inprogress
۲۲:۰۰
Romania
Liga III Play Offs/Play Out
Viitorul Simian
۲
۴
Ghiroda SI Giarmata VII
Finished
۱۶:۳۰
Olimpia Satu Mare
۰
۰
Lotus Baile Felix
Finished
۱۸:۳۰
CS Tricolorul Breaza
۲
۰
CS Paulesti
Finished
۱۸:۳۰
Olimpic Zarnesti
-
-
Acs Kids Tampa Brasov
Finished
۱۸:۳۰
CS Sporting Liesti
۰
۴
AFC Metalul Buzau
Finished
۱۸:۳۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
۳
۰
SCM Dunărea Giurgiu
Finished
۱۸:۳۰
ASC Ciucas Tarlungeni
۲
۴
ACS SR Municipal Brasov
Finished
۱۸:۳۰
ACSO Filiasi
۰
۲
CSM Cetate Deva
Finished
۱۸:۳۰
ACS Progresul Fundulea
۱
۱
FC Voluntari II
Finished
۱۸:۳۰
CS Blejoi Vispeti
۳
۷
CS Dinamo Bucuresti
Finished
۱۸:۳۰
SSU Politehnica Timisoara
۳
۱
Phoenix Buzias
Finished
۱۸:۳۰
Stiinta Miroslava
۳
۱
Acs Bucovina Radauti
Finished
۱۸:۳۰
Ukraine
U19 League
Dinamo Kiev U19
۶
۱
Kryvbas U19
Finished
۱۳:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
ZPC Kariba FC
۱
۱
Highlanders
Finished
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۰
۲
Yadah FC
Finished
۱۶:۳۰
Vietnam
V-League 2
Da Nang
۳
۰
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۳:۳۰
United States
USL Women
Greenville Liberty (W)
۱
۳
Birmingham Legion FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Encarnacion FC
۲
۰
12 de Junio
Finished
۰۳:۰۰
Fernando de la Mora
۱
۲
Guairena FC
Finished
۱۷:۳۰
3 de Febrero
۰
۲
Club Atletico Tembetary
Finished
۱۷:۳۰
Greece
U19 Super League
Panaitolikos U19
۱
۱
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۱:۳۰
Asteras Tripolis U19
۲
۲
Volos NPS U19
Finished
۱۱:۳۰
Lamia U19
۰
۳
Panserraikos U19
Finished
۱۲:۳۰
Atromitos U19
۱
۲
OFI Crete U19
Finished
۱۲:۳۰
AEK Athens U19
۲
۴
Panathinaikos U19
Finished
۱۳:۴۵
Kifisias FC U19
۰
۳
Olympiacos FC U19
Finished
۱۵:۳۰
PAOK Salonika U19
۴
۱
PAS Giannina U19
Finished
۱۶:۳۰
Mongolia
Premier League
FC Ulaanbaatar
۴
۲
Brera Ilch
Finished
۱۱:۴۵
Deren
۱
۲
Khangarid Klub
Finished
۱۴:۴۵
Russia
Premier League Women
Spartak Moskva (W)
۰
۰
Krasnodar FK (W)
Finished
۱۲:۰۰
Dynamo Moscow (W)
۲
۱
Zvezda 2005 Perm (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
۲
۱
Ryazan (W)
Finished
۱۳:۰۰
CSKA Moscow (W)
۲
۰
Rostov (W)
Finished
۱۴:۳۰
FK Krylya Sovetov Samara (W)
۱
۱
Yenisey Krasnoyarsk (W)
Finished
۱۵:۳۰
Zenit St Petersburg (W)
۲
۰
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۷:۳۰
Ukraine
Persha Liga, Promotion Group
Prykarpattya Ivano Frankivsk
۱
۰
FC Viktoriya Sumy
Finished
۱۲:۳۰
FC Epitsentr Dunayivtsi
۱
۳
FC Ingulets Petrove
Finished
۱۳:۳۰
Ahrobiznes Volochysk
۳
۱
SK Poltava
Finished
۱۳:۳۰
FC Karpaty Lviv
۳
۳
FC Levy Bereg Kiev
Finished
۱۳:۳۰
FC Nyva Buzova
۱
۱
FSK Mariupol
Finished
۱۳:۳۰
Slovakia
U19 Liga
MSK Zilina U19
۲
۱
MFK Zemplin Michalovce U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Tatran Presov U19
۱
۰
Spartak Trnava U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Dukla Banska Bystrica U19
۰
۰
FK Pohronie U19
Finished
۱۲:۳۰
MFK Ruzomberok U19
۱
۲
Zp Sport Podbrezova U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Petrzalka U19
۳
۰
Kosice U19
Finished
۱۲:۳۰
Slovakia
1. Liga Women
Spartak Trnava (W)
۰
۵
Spartak Myjava (W)
Finished
۱۲:۳۰
GFC Topolcany (W)
۱
۳
FK AS Trencin (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Petrzalka (W)
۰
۰
FC Tatran Presov (W)
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga 1 Women
Farul Constanta (W)
۱
۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
Finished
۱۳:۰۰
Myanmar
National League Women
Shan United (W)
۰
۲
YREO (W)
Finished
۱۳:۰۰
Belarus
1. Division
FC Belshina Bobruisk
۱
۳
Niva Dolbizno
Finished
۱۳:۳۰
Kommunalnik Slonim
۲
۳
FC Molodechno
Finished
۱۴:۳۰
Dinamo Minsk Reserves
۱
۲
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۵:۳۰
FC Lida
۱
۵
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Belarus U17
۲
۰
FC Baranovichi
Finished
۱۷:۳۰
Ireland
Munster Senior League
Bandon AFC
۱
۴
Avondale United
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Super League Women
AEK Athens (W)
۰
۱
OFI (W)
Finished
۱۴:۱۵
FC PAOK Thessaloniki (W)
۲
۰
Elpides Karditsas FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
2nd Division Women
Allerod (W)
۱
۳
Dalum/Næsby BK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Brabrand IF (W)
۳
۲
JAI Aarhus (W)
Finished
۱۷:۴۰
Brazil
Baiano U20
Leonico U20
۰
۴
EC Estrela de Marco U20
Finished
۱۴:۳۰
EC Bahia U20
۴
۰
Atletico Alagoinhas U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Huddinge IF
۰
۲
Nacka Iliria
Finished
۱۴:۳۰
Enskede IK
۱
۱
Sleipner IK Norrkoping
Finished
۱۶:۳۰
Nykopings BIS
۴
۲
BK Ljungsbro
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Segunda Federacion Women
UDG Tenerife Sur II (W)
۲
۲
Balears FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
5. Liga
Motorlet PR B
۰
۴
FK Slavoj Vysehrad
Finished
۱۴:۴۵
FK Bohemia Kaznejov
۵
۱
Sokol Cernice
Finished
۱۵:۳۰
FS Napajedla
۰
۱
FC Slusovice
Finished
۱۸:۳۰
FC Jilove
۴
۱
TJ Sokol Srbice
Finished
۱۸:۳۰
Bosonohy
۳
۲
Rousinov
Finished
۱۹:۰۰
MS Brno
۰
۱
FC Svratka Brno
Finished
۱۹:۰۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
FSV Schoningen
۱
۲
Arminia Hannover
Finished
۱۵:۳۰
Blau-Weiss Bornreihe
۱
۷
STK Eilvese
Finished
۱۷:۳۰
Heeslinger SC
۲
۱
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۷:۳۰
VFL Oldenburg
۱
۴
TUS Bersenbruck
Finished
۱۷:۳۰
U.L.M. Wolfsburg
۳
۱
Eintracht Celle
Finished
۱۷:۳۰
Kickers Emden
۴
۱
SSV Vorsfelde
Finished
۱۷:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
1. FFC Turbine Potsdam (W)
۲
۱
Borussia Monchengladbach (W)
Finished
۱۵:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 2
Zvezda Sankt-Peterburg
۲
۱
Znamya Truda OZ
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Moscow II
۳
۱
Dynamo Vologda
Finished
۱۸:۳۰
Uganda
Premier League
NEC FC Bugolobi
۰
۲
Villa SC
Finished
۱۵:۳۰
Maroons FC
۱
۱
Kampala Capital City Authority
Finished
۱۵:۳۰
Airtel Kitara FC
۳
۰
Gadaffi
Finished
۱۵:۳۰
Wakiso Giants FC
۰
۱
UPDF FC
Finished
۱۵:۳۰
Busoga United FC
۰
۳
Bul FC
Finished
۱۵:۳۰
Vipers
۴
۱
Mbarara City
Finished
۱۵:۳۰
Uganda Revenue Authority SC
۱
۱
Bright Stars FC
Finished
۱۵:۳۰
Croatia
First League Women
ZNK Hajduk Split (W)
۲
۰
Dinamo Maksimir (W)
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Copa Santa Fe
Sportivo Norte
۰
۰
CA Trinidad
inprogress
۲۲:۰۰