0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Russia
Liga Pro
Evgenii Baryshnikov Alekseevich
۲
۳
Dmitry Korneev
Finished
۰۳:۰۰
Surikov Viacheslav
۳
۰
Valery Kutin
Finished
۱۳:۴۵
Dmitry Korneev
۱
۳
Vladimir Kasatkin
Finished
۰۱:۳۰
Viktor Rakhmanovskii
۳
۱
Eduard Golovachev
Finished
۰۸:۱۵
Oleg Soldusov
۰
۳
Igor Zemit
Finished
۰۰:۱۵
Gennadii Kondratev
۳
۱
Andrey Doncenko
Finished
۰۷:۵۰
Gennadii Kondratev
۲
۳
Plishchenko Sergey
Finished
۱۰:۰۰
Ivan Soldatov
۳
۱
Lopatin Sergey
Finished
۱۳:۳۰
Vladimir Kasatkin
۲
۳
Evgenii Baryshnikov Alekseevich
Finished
۰۰:۲۰
Dmitry Ignatiev
۳
۱
Ivan Pandur
Finished
۰۰:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۲
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۱:۴۵
Dmitry Bakalin
۲
۳
Evgenii Baryshnikov Alekseevich
Finished
۰۲:۰۰
Evgeny Anisimov
۳
۱
Vladimir Kasatkin
Finished
۰۲:۳۰
Ivan Moshkov
۱
۳
Ivan Soldatov
Finished
۱۲:۳۰
Evgeny Anisimov
۳
۰
Dmitry Bakalin
Finished
۰۱:۰۰
Oleg Soldusov
۳
۱
Yankovskii Andrei
Finished
۰۱:۴۵
Ivan Pandur
۲
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۳:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۰:۱۵
Aleksandr Potekhin
۲
۳
Igor Amelichkin
Finished
۲۲:۰۰
Yuriy Lbov
۱
۳
Dmitriy Ermolov
Finished
۲۲:۳۰
Dmitry Korneev
۳
۱
Evgeny Anisimov
Finished
۰۰:۰۰
Oleg Kutuzov
۳
۲
Ivanov Alexander
Finished
۰۱:۱۵
Ivanov Alexander
۳
۱
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۱۵
Igor Zemit
۳
۰
Yankovskii Andrei
Finished
۰۲:۴۵
Oleg Kutuzov
۰
۳
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۲:۴۵
Kariukhin Aleksandr
۳
۲
Oleg Soldusov
Finished
۰۳:۱۵
Vladimir Kasatkin
۳
۰
Dmitry Bakalin
Finished
۰۳:۳۰
Dmitry Ignatiev
۲
۳
Ivanov Alexander
Finished
۰۳:۴۵
Evgenii Baryshnikov Alekseevich
۱
۳
Evgeny Anisimov
Finished
۰۴:۰۰
Kariukhin Aleksandr
۱
۳
Igor Zemit
Finished
۰۴:۱۵
Ivan Pandur
۲
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۴:۱۵
Dmitry Bakalin
۱
۳
Dmitry Korneev
Finished
۰۴:۳۰
Ivanov Alexander
۲
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۴:۴۵
Alexander Kolmin
۰
۳
Taras Kononenko
Finished
۰۸:۴۵
Vladislav Chakhur
۲
۳
Denys Lebedev
Finished
۰۸:۴۵
Sergey Burov
۰
۳
Roman Antonov
Finished
۰۹:۰۰
Andrey Doncenko
۰
۳
Plishchenko Sergey
Finished
۰۹:۰۰
Eduard Golovachev
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۹:۱۵
Dmitry Bogdanov
۱
۳
Sergey Burov
Finished
۰۹:۳۰
Denys Lebedev
۳
۰
Viktor Rakhmanovskii
Finished
۰۹:۴۵
Taras Kononenko
۰
۳
Evgeniy Akulenko
Finished
۰۹:۴۵
Roman Antonov
۳
۲
Mikhail Marchenko
Finished
۱۰:۰۰
Viktor Rakhmanovskii
۱
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۱۰:۱۵
Eduard Golovachev
۰
۳
Denys Lebedev
Finished
۱۰:۴۵
Dmitry Bogdanov
۳
۰
Roman Antonov
Finished
۱۱:۰۰
Andrei Borisov
۳
۱
Oleg Kharlakin
Finished
۱۲:۰۰
Valery Kutin
۳
۱
Anton Sokolov
Finished
۱۲:۱۵
Alexey Innazarov
۰
۳
Artem Chernov
Finished
۱۲:۱۵
Mikhail Aleksandrovskiy
۳
۰
Pavel Malakhov
Finished
۱۲:۲۰
Maksim Lobanov
۱
۳
Aleksey Stroev
Finished
۱۲:۳۰
Anatoly Batalov
۱
۳
Aleksandr Rakhmatov
Finished
۱۲:۴۵
Oleg Kharlakin
۲
۳
Maksim Lobanov
Finished
۱۳:۰۰
Lopatin Sergey
۳
۱
Nikita Lyfenko
Finished
۱۳:۰۰
Anton Sokolov
۲
۳
Dmitriy Ermolov
Finished
۱۳:۱۵
Artem Chernov
۱
۳
Anatoly Batalov
Finished
۱۳:۱۵
Pavel Malakhov
۲
۳
Igor Kovalev
Finished
۱۳:۲۰
Aleksey Stroev
۰
۳
Andrei Borisov
Finished
۱۳:۳۰
Aleksandr Rakhmatov
۳
۱
Alexey Innazarov
Finished
۱۳:۴۵
Nikita Lyfenko
۲
۳
Ivan Moshkov
Finished
۱۴:۰۰
Andrei Borisov
۳
۰
Maksim Lobanov
Finished
۱۴:۰۰
Valery Kutin
۱
۳
Dmitriy Ermolov
Finished
۱۴:۱۵
Alexey Innazarov
۲
۳
Anatoly Batalov
Finished
۱۴:۱۵
Mikhail Aleksandrovskiy
۲
۳
Igor Kovalev
Finished
۱۴:۳۰
Oleg Kharlakin
۳
۲
Aleksey Stroev
Finished
۱۴:۳۰
Ivan Moshkov
۳
۲
Lopatin Sergey
Finished
۱۴:۳۰
Anton Sokolov
۰
۳
Surikov Viacheslav
Finished
۱۴:۴۵
Artem Chernov
۱
۳
Aleksandr Rakhmatov
Finished
۱۴:۴۵
Ivan Soldatov
۳
۲
Nikita Lyfenko
Finished
۱۵:۰۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۰
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۱۶:۳۰
Andrey Lavrov
۳
۰
Evgenii Plotnikov
Finished
۱۶:۳۰
Mikhail Nurmukhamedov
۳
۲
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۱۶:۳۰
Dmitry Korneev
۰
۳
Igor Minchenkov
Finished
۱۶:۴۵
Konstantin Nosov
۳
۲
Roman Bortnikov
Finished
۱۶:۴۵
Anton Vashkov
۳
۲
Dmitrii Kustov
Finished
۱۷:۰۰
Ilya Novikov
۳
۰
Dmitry Korneev
Finished
۱۷:۱۵
Mikhail Chernyavskiy
۳
۲
Mareychev Sergey
Finished
۱۷:۳۰
Oleg Kutuzov
۰
۳
Anton Vashkov
Finished
۱۷:۳۰
Evgenii Plotnikov
۰
۳
Vasilevskiy Kirill
Finished
۱۷:۳۰
Roman Bortnikov
۳
۰
Fedor Chernoskulov
Finished
۱۷:۴۵
Evgeniy Danilov
۱
۳
Andrey Lavrov
Finished
۱۸:۰۰
Dmitrii Kustov
۳
۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۱۸:۰۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۱
Anton Vashkov
Finished
۱۸:۳۰
Evgeny Voronkov
۲
۳
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۱۸:۳۰
Oleg Kutuzov
۱
۳
Dmitrii Kustov
Finished
۱۹:۰۰
Evgenii Plotnikov
۳
۱
Evgeniy Danilov
Finished
۱۹:۰۰
Rostislav Salkin
۱
۳
Alexander Zhelubenkov
Finished
۲۰:۱۵
Eduard Golovachev
۳
۲
Evgeny Shishko
Finished
۲۰:۱۵
Yuriy Lbov
۱
۳
Artem Alekseevich Troshkin
Finished
۲۰:۳۰
Bogdan Grebenyuk
۳
۰
Stepan Kutepov
Finished
۲۰:۴۵
Dmitri Razinkov
۳
۰
Andrey Potapkov
Finished
۲۱:۰۰
Evgeny Shishko
۲
۳
Bogdan Grebenyuk
Finished
۲۱:۱۵
Alexander Zhelubenkov
۲
۳
Sergey Sarychev
Finished
۲۱:۱۵
Artem Alekseevich Troshkin
۱
۳
Dmitriy Ermolov
Finished
۲۱:۳۰
Igor Petrushin
۱
۳
Rostislav Salkin
Finished
۲۱:۴۵
Stepan Kutepov
۰
۳
Eduard Golovachev
Finished
۲۱:۴۵
Eduard Golovachev
۱
۳
Bogdan Grebenyuk
Finished
۲۲:۱۵
Rostislav Salkin
۰
۳
Sergey Sarychev
Finished
۲۲:۱۵
Evgeny Shishko
۳
۰
Stepan Kutepov
Finished
۲۲:۴۵
Vladimir Eremin
۲
۳
Andrey Potapkov
Finished
۲۳:۰۰
Europe
European Olympic Qualification
Daniel Habesohn
۳
۴
Paul Drinkhall
Finished
۱۵:۴۱
Andreas Levenko
۳
۴
Martin Allegro
Finished
۱۴:۳۰
Cedric Nuytinck
۴
۲
Samuel Kulczycki
Finished
۱۵:۱۹
Ovidiu Ionescu
۲
۴
Dimitrije Levajac
Finished
۱۸:۴۰
Alvaro Robles
۱
۴
Milosz Redzimski
Finished
۱۱:۰۰
Yang Wang
۰
۴
Panagiotis Gionis
Finished
۱۱:۰۰
Adam Szudi
۴
۲
Lubomir Jancarik
Finished
۱۴:۳۰
Niagol Stoyanov
۴
۱
Gunduz Ibrahim
Finished
۱۴:۳۰
Juan Perez
۴
۰
Kas Van Oost
Finished
۱۵:۲۳
Vladislav Ursu
۴
۰
Lubomir Pistej
Finished
۱۷:۵۰
Adam Szudi
۴
۲
Benedek Olah
Finished
۱۷:۵۰
Eduard Ionescu
۲
۴
Martin Allegro
Finished
۱۷:۵۰
Alvaro Robles
۴
۲
Niagol Stoyanov
Finished
۱۷:۵۰
Mihai Bobocica
۰
۴
Cedric Nuytinck
Finished
۱۸:۴۰
Juan Perez
۰
۴
Yang Wang
Finished
۱۸:۴۰
Paul Drinkhall
۳
۴
Yaroslav Zhmudenko
Finished
۱۸:۴۰
Czech Republic
Pro League
Vaclav Kosar
۰
۳
Roman Buric
Finished
۰۱:۳۰
Petr Bradach
۳
۲
Tomas Kos
Finished
۰۱:۰۰
Michal Regner
۳
۲
Robin Pacha
Finished
۱۱:۳۰
Vaclav Kosar
۲
۳
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۲۲:۳۰
Jan Svoboda
۳
۱
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Lysek
۱
۳
Vojtech Konvicka
Finished
۱۲:۰۰
Ales Rusnak
۱
۳
Jan Dzida
Finished
۱۳:۳۰
Filip Sikora
۳
۲
Rostislav Niezgoda
Finished
۱۶:۳۰
Jiri Beranek
۲
۳
Petr Machovec
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Hradecky
۲
۳
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۰:۳۰
Milan Klement
۱
۳
Jan Svoboda
Finished
۰۱:۰۰
Ludek Madle
۳
۲
Michal Syroha
Finished
۰۲:۰۰
Roman Buric
۰
۳
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۰۲:۳۰
Vaclav Kosar
۳
۰
Ludek Madle
Finished
۰۳:۰۰
Martin Tacinec
۰
۳
Miroslav Barta
Finished
۰۶:۲۹
Mihail Trinta
۳
۲
Jiri Hyrsl
Finished
۱۱:۰۰
Roman Buric
۲
۳
Michal Syroha
Finished
۰۶:۳۰
Milan Kolar
۲
۳
Yurii Holovatiuk
Finished
۰۷:۰۰
Vlastimil Pszczolka
۲
۳
Radomir Benesz
Finished
۲۳:۰۰
Michal Syroha
۳
۰
Stanislav Olejarcik
Finished
۲۳:۰۰
Michal Drastich
۲
۳
Petr Machovec
Finished
۰۰:۰۰
Turek Tomas
۲
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۰:۰۰
Daniel Kubos
۰
۳
Dalibor Kolek
Finished
۰۰:۰۰
Ales Ruzicka
۰
۳
Michal Drastich
Finished
۰۱:۰۰
Petr Jochym
۳
۱
Dalibor Kolek
Finished
۰۱:۰۰
Jakub Hradecky
-
-
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۱:۳۰
Milan Klement
-
-
Jan Svoboda
Finished
۰۱:۵۹
Miroslav Barta
۰
۳
Yurii Holovatiuk
Finished
۰۲:۰۰
Jan Potensky
۲
۳
Milan Kolar
Finished
۰۲:۳۰
Jaroslav Strnad 1961
۳
۲
Michal Syroha
Finished
۰۳:۳۰
Milan Kolar
۲
۳
Yurii Holovatiuk
Finished
۰۳:۳۰
Jan Potensky
۱
۳
Miroslav Barta
Finished
۰۴:۰۰
Roman Buric
۳
۲
Ludek Madle
Finished
۰۴:۰۰
Michal Syroha
۱
۳
Vaclav Kosar
Finished
۰۴:۳۰
Ludek Madle
۱
۳
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۰۵:۰۰
Miroslav Barta
۱
۳
Milan Kolar
Finished
۰۵:۰۰
Michal Syroha
۳
۱
Roman Buric
Finished
۰۵:۳۰
Yurii Holovatiuk
۳
۰
Jan Potensky
Finished
۰۵:۳۰
Jaroslav Strnad 1961
۱
۳
Vaclav Kosar
Finished
۰۶:۰۰
Jaroslav Strnad 1961
۱
۳
Vaclav Kosar
Finished
۰۷:۰۰
Karel Zeman
۳
۲
Tomas Lysek
Finished
۰۹:۳۰
Jiri Hyrsl
۱
۳
Vaclav Hruska Snr
Finished
۰۹:۳۰
Tomas Bartik
۳
۱
Martin Kucera
Finished
۰۹:۳۰
Michal Regner
۲
۳
Martin Sobisek
Finished
۰۹:۳۰
Radek Krcal
۳
۱
Petr Zivny
Finished
۱۰:۰۰
Robin Pacha
۰
۳
Marek Sedlak
Finished
۱۰:۰۰
Radek Mohelnik
۰
۳
Vojtech Konvicka
Finished
۱۰:۰۰
Michal Varecka
۱
۳
Mihail Trinta
Finished
۱۰:۰۰
Vaclav Hruska Snr
۰
۳
Michal Varecka
Finished
۱۰:۳۰
Martin Kucera
۳
۲
Radek Krcal
Finished
۱۰:۳۰
Tomas Lysek
۳
۰
Radek Mohelnik
Finished
۱۰:۳۰
Martin Sobisek
۳
۲
Robin Pacha
Finished
۱۰:۳۰
Marek Sedlak
۲
۳
Michal Regner
Finished
۱۱:۰۰
Petr Zivny
۳
۲
Tomas Bartik
Finished
۱۱:۰۰
Vojtech Konvicka
۳
۰
Karel Zeman
Finished
۱۱:۰۰
Jiri Hyrsl
۳
۰
Michal Varecka
Finished
۱۱:۳۰
Karel Zeman
۲
۳
Radek Mohelnik
Finished
۱۱:۳۰
Tomas Bartik
۰
۳
Radek Krcal
Finished
۱۱:۳۰
Martin Kucera
۳
۲
Petr Zivny
Finished
۱۲:۰۰
Vaclav Hruska Snr
۱
۳
Mihail Trinta
Finished
۱۲:۰۰
Martin Sobisek
۱
۳
Marek Sedlak
Finished
۱۲:۰۰
Martin Sobisek
۲
۳
Robin Pacha
Finished
۱۲:۳۰
Petr Zivny
۰
۳
Tomas Bartik
Finished
۱۲:۳۰
Radek Krcal
۳
۱
Martin Kucera
Finished
۱۳:۰۰
Vojtech Konvicka
۱
۳
Tomas Lysek
Finished
۱۳:۰۰
Mihail Trinta
۰
۳
Jiri Hyrsl
Finished
۱۳:۰۰
Jan Svoboda
۱
۳
Patrik Pycha
Finished
۱۳:۳۰
Petr Wejwoda
۳
۱
Milan Travnik
Finished
۱۳:۳۰
Dmitro Parhomenko
۳
۲
Jiri Svec
Finished
۱۳:۳۰
Filip Sikora
۱
۳
Rostislav Niezgoda
Finished
۱۴:۰۰
Martin Sobisek
۳
۱
Marek Sedlak
Finished
۱۴:۰۰
Lubor Sulava
۰
۳
Hejduk Alexander
Finished
۱۴:۰۰
Jaroslav Dorazka
۱
۳
Vladimir Krejci
Finished
۱۴:۰۰
Patrik Pycha
۲
۳
Martin Sobisek
Finished
۱۴:۳۰
Jiri Svec
۳
۰
Lubor Sulava
Finished
۱۴:۳۰
Milan Travnik
۱
۳
Jaroslav Dorazka
Finished
۱۴:۳۰
Jan Dzida
۰
۳
Filip Sikora
Finished
۱۴:۳۰
Vladimir Krejci
۰
۳
Petr Wejwoda
Finished
۱۵:۰۰
Marek Sedlak
۳
۰
Jan Svoboda
Finished
۱۵:۰۰
Hejduk Alexander
۲
۳
Dmitro Parhomenko
Finished
۱۵:۰۰
Rostislav Niezgoda
۱
۳
Ales Rusnak
Finished
۱۵:۰۰
Ales Rusnak
۳
۲
Filip Sikora
Finished
۱۵:۳۰
Jan Svoboda
۳
۲
Martin Sobisek
Finished
۱۵:۳۰
Dmitro Parhomenko
۱
۳
Lubor Sulava
Finished
۱۵:۳۰
Petr Wejwoda
۲
۳
Jaroslav Dorazka
Finished
۱۵:۳۰
Jiri Svec
۱
۳
Hejduk Alexander
Finished
۱۶:۰۰
Milan Travnik
۱
۳
Vladimir Krejci
Finished
۱۶:۰۰
Patrik Pycha
۱
۲
Marek Sedlak
Finished
۱۶:۰۰
Jan Dzida
۳
۰
Rostislav Niezgoda
Finished
۱۶:۰۰
Jiri Svec
۳
۲
Lubor Sulava
Finished
۱۶:۳۰
Ales Rusnak
۱
۳
Jan Dzida
Finished
۱۷:۰۰
Hejduk Alexander
۱
۳
Dmitro Parhomenko
Finished
۱۷:۰۰
Martin Sobisek
۲
۳
Marek Sedlak
Finished
۱۷:۰۰
Petr Wejwoda
۰
۳
Jaroslav Dorazka
Finished
۱۷:۰۰
Petr Budinsky
۲
۳
Erik Topic
Finished
۱۷:۳۰
Simon Kadavy
۳
۲
Frantisek Just
Finished
۱۷:۳۰
David Szotek
۲
۳
Jan Krupnik
Finished
۱۷:۳۰
Ondrej Novak
۳
۲
Lukas Jindrak
Finished
۱۷:۳۰
Tomas Postelt
۲
۳
Jan Kanera
Finished
۱۸:۰۰
Pavel Zdarsa
۳
۱
Martin Cvecek
Finished
۱۸:۰۰
Jiri Skalicky
۳
۲
Oldrich Vrtal
Finished
۱۸:۰۰
Jan Svoboda
۳
۱
Jaroslav Vanek
Finished
۱۸:۰۰
Erik Topic
۲
۳
Pavel Zdarsa
Finished
۱۸:۳۰
Frantisek Just
۲
۳
Jan Svoboda
Finished
۱۸:۳۰
Jan Krupnik
۱
۳
Jiri Skalicky
Finished
۱۸:۳۰
Lukas Jindrak
۲
۳
Tomas Postelt
Finished
۱۸:۳۰
Oldrich Vrtal
۲
۳
David Szotek
Finished
۱۹:۰۰
Jan Kanera
۳
۰
Ondrej Novak
Finished
۱۹:۰۰
Jaroslav Vanek
۳
۱
Simon Kadavy
Finished
۱۹:۰۰
Martin Cvecek
۰
۳
Petr Budinsky
Finished
۱۹:۰۰
Simon Kadavy
۳
۰
Jan Svoboda
Finished
۱۹:۳۰
Petr Budinsky
۳
۱
Pavel Zdarsa
Finished
۱۹:۳۰
Ondrej Novak
۳
۲
Tomas Postelt
Finished
۱۹:۳۰
David Szotek
۱
۳
Jiri Skalicky
Finished
۱۹:۳۰
Erik Topic
۳
۰
Martin Cvecek
Finished
۲۰:۰۰
Lukas Jindrak
۳
۰
Jan Kanera
Finished
۲۰:۰۰
Jan Krupnik
۲
۳
Oldrich Vrtal
Finished
۲۰:۰۰
Jan Krupnik
۰
۳
David Szotek
Finished
۲۰:۳۰
Lukas Jindrak
۳
۱
Tomas Postelt
Finished
۲۰:۳۰
Petr Budinsky
۳
۱
Erik Topic
Finished
۲۱:۰۰
Jan Kanera
۰
۳
Ondrej Novak
Finished
۲۱:۰۰
Jiri Skalicky
۳
۱
Oldrich Vrtal
Finished
۲۱:۰۰
Michal Zahradka
۳
۱
Martin Bittner
Finished
۲۱:۳۰
Petr Svec
۳
۱
Karel Hons
Finished
۲۱:۳۰
Stanislav Olejarcik
۱
۳
Vaclav Kosar
Finished
۲۱:۳۰
Radomir Benesz
۲
۳
Svatoslav Stempen
Finished
۲۱:۳۰
Jan Kanera
-
-
Ondrej Novak
Finished
۲۱:۵۸
Zdenek Nevrtal
۳
۰
Radek Limbursky
Finished
۲۲:۰۰
Jaroslav Strnad 1961
۳
۱
Michal Syroha
Finished
۲۲:۰۰
Libor Jemelka
۳
۰
Vlastimil Pszczolka
Finished
۲۲:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Jiri Louda
Finished
۲۲:۰۰
Karel Hons
۱
۳
Zdenek Nevrtal
Finished
۲۲:۳۰
Martin Bittner
۰
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۲۲:۳۰
Svatoslav Stempen
۱
۳
Libor Jemelka
Finished
۲۲:۳۰
Radek Limbursky
۰
۳
Petr Svec
Finished
۲۳:۰۰
Jiri Louda
۳
۰
Michal Zahradka
Finished
۲۳:۰۰
Petr Svec
-
-
Zdenek Nevrtal
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Radomir Benesz
-
-
Libor Jemelka
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Europe
European Olympic Women Qualification
Britt Eerland
۴
۲
Barbora Balazova
Finished
۱۱:۵۰
Solomiya Brateyko
۴
۱
Ivana Malobabic
Finished
۱۶:۱۰
Georgina Pota
۱
۴
Anna Hursey
Finished
۱۱:۵۰
Ozge Yilmaz
۱
۴
Izabela Lupulesku
Finished
۱۶:۱۰
Sara Tokic
۰
۴
Giorgia Piccolin
Finished
۱۶:۱۰
Margaryta Pesotska
۴
۱
Madarasz Dora
Finished
۱۶:۵۰
Sabina Surjan
۰
۴
Hana Matelova
Finished
۱۷:۰۰
Georgina Pota
۴
۱
Izabela Lupulesku
Finished
۱۹:۳۰
Tatiana Kukulkova
۴
۲
Rachel Moret
Finished
۱۹:۳۰
Solomiya Brateyko
۱
۴
Jieni Shao
Finished
۱۹:۳۰
Giorgia Piccolin
۳
۴
Sarah De Nutte
Finished
۱۹:۳۰
Fu Yu
۴
۳
Hana Matelova
Finished
۲۰:۲۰
Hana Arapovic
۴
۲
Sofia Xuan Zhang
Finished
۲۰:۲۰
Debora Vivarelli
۴
۱
Barbora Balazova
Finished
۲۰:۲۰
Margaryta Pesotska
۴
۰
Tin-Tin Ho
Finished
۲۰:۲۰
Europe
TT Elite Series
Sebastian Baran
۰
۳
Rudomina Kamil
Finished
۰۲:۲۵
Marcin Jadczyk
۳
۱
Krzysztof Wloczko
Finished
۱۱:۵۵
Maruszak Piotr
۳
۲
Adrian Eliasz
Finished
۱۵:۲۰
Jakub Grzegorczyk
۳
۱
Rafal Skotniczny
Finished
۰۰:۱۵
Rafal Skotniczny
۱
۳
Michal Skorski
Finished
۰۱:۵۰
Adrian Eliasz
۲
۳
Marcin Marchlewski
Finished
۱۶:۱۰
Mateusz Burkacki
۳
۰
Mateusz Trela
Finished
۰۰:۴۰
Krzysztof Wloczko
۰
۳
Felkel Grzegorz
Finished
۰۱:۰۰
Jakub Grzegorczyk
۳
۱
Mateusz Trela
Finished
۰۱:۲۵
Tomasz Lojtek
۲
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۷:۳۰
Daniel Bak
۱
۳
Szymon Kolasa
Finished
۰۸:۴۰
Tadeusz Piotrowski
۳
۰
Piotr Strus
Finished
۱۳:۱۵
Dawid Poloszczanski
۲
۳
Mateusz Misiak
Finished
۲۲:۳۰
Felkel Grzegorz
۳
۱
Lukasz Jarocki
Finished
۰۰:۱۰
Krzysztof Kapik
۰
۳
Krystian Kolodziej
Finished
۰۰:۳۵
Tomasz Lojtek
۲
۳
Michal Skorski
Finished
۰۱:۰۵
Lukasz Jarocki
۳
۲
Maciej Podsiadlo
Finished
۰۱:۲۵
Krzysztof Kapik
۱
۳
Felkel Grzegorz
Finished
۰۱:۵۰
Jakub Glanowski
۱
۳
Marcin Marchlewski
Finished
۰۹:۱۰
Marcin Jadczyk
۰
۳
Szymon Kolasa
Finished
۱۰:۲۰
Maruszak Piotr
۳
۰
Rudomina Kamil
Finished
۰۰:۲۵
Krystian Kolodziej
۳
۰
Maciej Podsiadlo
Finished
۰۲:۱۰
Zochniak Jakub
۳
۰
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۸:۲۰
Jakub Glanowski
۳
۱
Rudomina Kamil
Finished
۲۲:۵۵
Krzysztof Kotyl
۲
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۰:۵۰
Mateusz Burkacki
۳
۰
Tomasz Lojtek
Finished
۰۲:۱۵
Krzysztof Wloczko
۱
۳
Lukasz Jarocki
Finished
۰۲:۳۵
Rafal Skotniczny
۱
۳
Michal Skorski
Finished
۰۲:۴۰
Tomasz Lojtek
۱
۳
Mateusz Trela
Finished
۰۳:۰۵
Dawid Poloszczanski
۰
۳
Rudomina Kamil
Finished
۰۳:۱۵
Fomin Yurij
۰
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۳:۳۰
Krzysztof Kotyl
۰
۳
Sebastian Baran
Finished
۰۳:۴۰
Rafal Skotniczny
۳
۲
Tomasz Lojtek
Finished
۰۳:۵۵
Mateusz Burkacki
۱
۳
Michal Skorski
Finished
۰۴:۲۰
Fomin Yurij
۰
۳
Mateusz Trela
Finished
۰۴:۴۵
Tomasz Lojtek
۲
۳
Michal Skorski
Finished
۰۵:۰۵
Rafal Skotniczny
۰
۳
Fomin Yurij
Finished
۰۵:۳۰
Mateusz Burkacki
۳
۱
Mateusz Trela
Finished
۰۵:۵۵
Tomasz Lojtek
۳
۰
Fomin Yurij
Finished
۰۶:۲۰
Rafal Skotniczny
۰
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۶:۴۰
Mateusz Trela
۳
۱
Michal Skorski
Finished
۰۷:۰۵
Fomin Yurij
۰
۳
Michal Skorski
Finished
۰۷:۵۵
Rafal Skotniczny
۰
۳
Mateusz Trela
Finished
۰۸:۱۵
Sebastian Baran
۳
۰
Adrian Eliasz
Finished
۰۸:۴۵
Felkel Grzegorz
۰
۳
Krzysztof Wloczko
Finished
۰۹:۰۵
Bartosz Czerwinski
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۹:۳۰
Zochniak Jakub
۱
۳
Sebastian Baran
Finished
۰۹:۳۵
Daniel Bak
۱
۳
Felkel Grzegorz
Finished
۰۹:۵۵
Marcin Marchlewski
۳
۰
Arkadiusz Mugowski
Finished
۱۰:۰۰
Jakub Glanowski
۳
۱
Adrian Eliasz
Finished
۱۰:۲۵
Bartosz Czerwinski
۳
۲
Krzysztof Wloczko
Finished
۱۰:۴۵
Sebastian Baran
۳
۰
Arkadiusz Mugowski
Finished
۱۰:۴۵
Felkel Grzegorz
۰
۳
Szymon Kolasa
Finished
۱۱:۰۵
Zochniak Jakub
۰
۳
Jakub Glanowski
Finished
۱۱:۱۰
Kacper Marchlewski
۰
۳
Bartlomiej Mleczko
Finished
۱۱:۱۵
Daniel Bak
۲
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۱:۳۰
Marcin Marchlewski
۳
۱
Adrian Eliasz
Finished
۱۱:۳۵
Piotr Strus
۳
۲
Dawid Poloszczanski
Finished
۱۱:۴۰
Sebastian Baran
۱
۳
Jakub Glanowski
Finished
۱۲:۰۰
Tadeusz Piotrowski
۳
۱
Bartlomiej Mleczko
Finished
۱۲:۰۵
Zochniak Jakub
۱
۳
Marcin Marchlewski
Finished
۱۲:۲۰
Felkel Grzegorz
۳
۱
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۲:۲۰
Kacper Marchlewski
۲
۳
Piotr Strus
Finished
۱۲:۲۵
Daniel Bak
۳
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۱۲:۴۰
Adrian Eliasz
۱
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۱۲:۴۵
Krzysztof Wloczko
۰
۳
Szymon Kolasa
Finished
۱۳:۰۵
Sebastian Baran
۰
۳
Marcin Marchlewski
Finished
۱۳:۱۰
Felkel Grzegorz
۳
۰
Marcin Jadczyk
Finished
۱۳:۳۰
Jakub Glanowski
۰
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۱۳:۳۵
Bartosz Czerwinski
۰
۳
Szymon Kolasa
Finished
۱۳:۵۵
Zochniak Jakub
۲
۳
Adrian Eliasz
Finished
۱۳:۵۵
Kacper Marchlewski
۳
۰
Dawid Poloszczanski
Finished
۱۴:۰۰
Daniel Bak
۰
۳
Krzysztof Wloczko
Finished
۱۴:۱۵
Jakub Glanowski
۲
۳
Marcin Marchlewski
Finished
۱۴:۳۰
Felkel Grzegorz
۳
۰
Lukasz Jarocki
Finished
۱۴:۴۰
Zochniak Jakub
۳
۰
Sebastian Baran
Finished
۱۴:۵۵
Daniel Bak
۳
۲
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۵:۰۵
Piotr Strus
۳
۱
Dawid Poloszczanski
Finished
۱۵:۲۰
Szymon Kolasa
۳
۲
Krzysztof Wloczko
Finished
۱۵:۳۰
Jakub Glanowski
۰
۳
Zochniak Jakub
Finished
۱۵:۴۵
Felkel Grzegorz
۳
۲
Daniel Bak
Finished
۱۵:۵۵
Dawid Poloszczanski
۰
۳
Bartlomiej Mleczko
Finished
۱۶:۰۵
Krzysztof Wloczko
۳
۲
Lukasz Jarocki
Finished
۱۶:۲۰
Maruszak Piotr
۳
۱
Sebastian Baran
Finished
۱۶:۳۵
Szymon Kolasa
۳
۲
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۶:۴۵
Kacper Marchlewski
۳
۱
Bartlomiej Mleczko
Finished
۱۶:۵۰
Zochniak Jakub
۱
۳
Marcin Marchlewski
Finished
۱۶:۵۵
Daniel Bak
۳
۰
Lukasz Jarocki
Finished
۱۷:۰۵
Jakub Glanowski
۳
۱
Maruszak Piotr
Finished
۱۷:۲۰
Felkel Grzegorz
۲
۳
Szymon Kolasa
Finished
۱۷:۳۰
Adrian Eliasz
۳
۰
Sebastian Baran
Finished
۱۷:۴۵
Krzysztof Wloczko
۳
۱
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۷:۵۵
Zochniak Jakub
۳
۰
Maruszak Piotr
Finished
۱۸:۱۰
Daniel Bak
۳
۱
Szymon Kolasa
Finished
۱۸:۲۰
Tadeusz Piotrowski
۲
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۱۸:۳۰
Jakub Glanowski
۰
۳
Adrian Eliasz
Finished
۱۸:۳۰
Felkel Grzegorz
۳
۰
Krzysztof Wloczko
Finished
۱۸:۴۰
Sebastian Baran
۰
۳
Marcin Marchlewski
Finished
۱۸:۵۵
Bartosz Czerwinski
۱
۳
Lukasz Jarocki
Finished
۱۹:۰۵
Zochniak Jakub
۳
۰
Adrian Eliasz
Finished
۱۹:۲۰
Daniel Bak
۳
۱
Krzysztof Wloczko
Finished
۱۹:۳۰
Maruszak Piotr
۳
۱
Marcin Marchlewski
Finished
۱۹:۴۵
Piotr Strus
۰
۳
Bartlomiej Mleczko
Finished
۱۹:۴۵
Szymon Kolasa
۰
۳
Lukasz Jarocki
Finished
۱۹:۵۵
Jakub Glanowski
۳
۰
Sebastian Baran
Finished
۲۰:۰۵
Felkel Grzegorz
۱
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۲۰:۱۵
Maruszak Piotr
۲
۳
Rudomina Kamil
Finished
۲۰:۳۵
Jakub Glanowski
۳
۲
Mateusz Misiak
Finished
۲۱:۰۰
Grzegorz Poliniewicz
۱
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۲۱:۰۵
Dawid Poloszczanski
۳
۱
Bartlomiej Mleczko
Finished
۲۱:۲۵
Marcin Marchlewski
۱
۳
Lukasz Jarocki
Finished
۲۱:۳۰
Maruszak Piotr
۳
۲
Jakub Glanowski
Finished
۲۱:۵۰
Seroka Szymon
۳
۰
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۲۱:۵۵
Bartlomiej Mleczko
۱
۳
Rudomina Kamil
Finished
۲۲:۱۰
Lukasz Jarocki
۳
۰
Szymon Radlo
Finished
۲۲:۲۰
Marcin Marchlewski
۰
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۲۲:۴۵
Grzegorz Poliniewicz
۰
۳
Szymon Radlo
Finished
۲۳:۰۵
Maruszak Piotr
۱
۱
Dawid Poloszczanski
inprogress
۲۳:۲۰
World
TT-CUP
Szumilas Wladyslaw
۳
۰
Szostak Michal
Finished
۰۰:۰۰
Osmera Zdenek
۳
۰
Urban Roman
Finished
۰۰:۲۰
Ondrej Fiklik
۰
۳
Marek Kulisek
Finished
۰۰:۲۵
Karol Prokop
۳
۲
Karol Guzy
Finished
۰۰:۳۰
Stanislav Jansa
۳
۲
Urban Roman
Finished
۰۰:۵۰
Vaclav Nadvornik
۳
۱
Kadavy Ondrej
Finished
۰۰:۵۵
Szumilas Wladyslaw
۲
۳
Szostak Michal
Finished
۰۱:۲۰
Osmera Zdenek
۳
۱
Tomas Rein
Finished
۰۱:۲۰
Kadavy Ondrej
۳
۲
Ondrej Fiklik
Finished
۰۱:۳۰
Mucha Grzegorz
۱
۳
Karol Guzy
Finished
۰۱:۵۰
Vaclav Nadvornik
۳
۰
Marek Kulisek
Finished
۰۲:۰۰
Karol Prokop
۱
۳
Fabian Sikora
Finished
۰۲:۲۰
Krzysztof Witerski
۳
۲
Morawski Piotr
Finished
۰۲:۴۰
Marek Pyzik
۰
۳
Emil Michalski
Finished
۰۳:۰۰
Albert Misztal
۳
۲
Morawski Piotr
Finished
۰۳:۳۰
Krzysztof Witerski
۳
۲
Marek Pyzik
Finished
۰۴:۰۰
Albert Misztal
۰
۳
Emil Michalski
Finished
۰۴:۳۰
Marek Pyzik
۱
۳
Morawski Piotr
Finished
۰۵:۰۰
Albert Misztal
۳
۱
Marek Pyzik
Finished
۰۵:۳۰
Krzysztof Witerski
۱
۳
Emil Michalski
Finished
۰۶:۰۰
Albert Misztal
۳
۲
Krzysztof Witerski
Finished
۰۶:۳۰
Emil Michalski
۳
۱
Morawski Piotr
Finished
۰۷:۰۰
Emil Michalski
۲
۳
Albert Misztal
Finished
۰۸:۱۰
Damian Bucko
۱
۳
Stepien Marcin
Finished
۰۸:۳۰
Skura Eryk
۰
۳
Stapor Rafal
Finished
۰۹:۰۰
Jan Masternak
۳
۲
Stepien Marcin
Finished
۰۹:۳۰
Filip Kociuba
۳
۱
Maciej Kolek
Finished
۰۹:۳۵
Gregorio Cascales
۲
۳
Jose Cano
Finished
۰۹:۴۰
Jakub Rolik
۳
۱
Leska Vojtech
Finished
۰۹:۵۰
Damian Bucko
۲
۳
Stapor Rafal
Finished
۱۰:۰۰
Valois Kayque
۳
۱
Milosz Kukawka
Finished
۱۰:۰۵
Pavel Vilhelm
۱
۳
Ales Sucharda
Finished
۱۰:۲۰
Tomas Hnizdil
۱
۳
Daniel Vojna
Finished
۱۰:۲۵
Mazurek Wieslaw
۰
۳
Jan Masternak
Finished
۱۰:۳۰
Gola Pawel
۰
۳
Maciej Kolek
Finished
۱۰:۳۵
Gregorio Cascales
۲
۳
Heruan Escalona
Finished
۱۰:۴۰
Jakub Rolik
۱
۳
Ales Sucharda
Finished
۱۰:۵۰
Martin Hargas
۳
۲
Bohuslav Budik
Finished
۱۰:۵۵
Skura Eryk
۳
۲
Mazurek Wieslaw
Finished
۱۱:۰۰
Filip Kociuba
۱
۳
Valois Kayque
Finished
۱۱:۰۵
Leska Vojtech
۱
۳
Pavel Vilhelm
Finished
۱۱:۲۰
Tomas Hnizdil
۳
۰
Bohuslav Budik
Finished
۱۱:۲۵
Damian Bucko
۳
۱
Jan Masternak
Finished
۱۱:۳۰
Gola Pawel
۱
۳
Milosz Kukawka
Finished
۱۱:۳۵
Jakub Rolik
۱
۳
Pavel Vilhelm
Finished
۱۱:۵۰
Daniel Vojna
۱
۳
Martin Hargas
Finished
۱۱:۵۵
Mazurek Wieslaw
۰
۳
Stapor Rafal
Finished
۱۲:۰۰
Valois Kayque
۰
۳
Maciej Kolek
Finished
۱۲:۰۵
Heruan Escalona
۲
۳
Jose Cano
Finished
۱۲:۱۰
Ales Sucharda
۰
۳
Leska Vojtech
Finished
۱۲:۲۰
Tomas Hnizdil
۳
۰
Martin Hargas
Finished
۱۲:۲۵
Skura Eryk
۰
۳
Stepien Marcin
Finished
۱۲:۳۰
Gola Pawel
۱
۳
Valois Kayque
Finished
۱۲:۳۵
Jakub Rolik
۰
۳
Leska Vojtech
Finished
۱۲:۵۰
Bohuslav Budik
۲
۳
Daniel Vojna
Finished
۱۲:۵۵
Damian Bucko
۳
۱
Mazurek Wieslaw
Finished
۱۳:۰۰
Filip Kociuba
۳
۱
Milosz Kukawka
Finished
۱۳:۰۵
Jose Cano
۳
۰
Gregorio Cascales
Finished
۱۳:۱۵
Ales Sucharda
۳
۰
Pavel Vilhelm
Finished
۱۳:۲۰
Skura Eryk
۳
۱
Jan Masternak
Finished
۱۳:۳۰
Martin Hargas
۱
۳
Bohuslav Budik
Finished
۱۳:۳۵
Gola Pawel
۱
۳
Filip Kociuba
Finished
۱۳:۳۵
Tomas Krejci
۲
۳
Andrei Knazik
Finished
۱۳:۵۰
Stapor Rafal
۳
۰
Stepien Marcin
Finished
۱۴:۰۰
Milosz Kukawka
۲
۳
Maciej Kolek
Finished
۱۴:۰۵
Tomas Hnizdil
۱
۳
Daniel Vojna
Finished
۱۴:۰۵
Dohnal Jaroslav
۳
۱
Pistora Josef
Finished
۱۴:۲۰
Damian Bucko
۰
۳
Skura Eryk
Finished
۱۴:۳۰
Valois Kayque
۳
۲
Milosz Kukawka
Finished
۱۴:۴۵
Tomas Krejci
۳
۲
Pistora Josef
Finished
۱۴:۵۰
Mikulas Chaloupka
۰
۳
Adam Kosacky
Finished
۱۴:۵۵
Mazurek Wieslaw
۰
۳
Stepien Marcin
Finished
۱۵:۰۰
Maciej Kolek
۳
۰
Filip Kociuba
Finished
۱۵:۱۵
Andrei Knazik
۰
۳
Dohnal Jaroslav
Finished
۱۵:۲۰
Jonas Kulveit
۰
۳
Adam Kosacky
Finished
۱۵:۲۵
Jan Masternak
۳
۱
Stapor Rafal
Finished
۱۵:۳۰
Tomas Krejci
۳
۱
Dohnal Jaroslav
Finished
۱۵:۵۰
Sochor Miroslav
۳
۰
Mikulas Chaloupka
Finished
۱۵:۵۵
Damian Bucko
۳
۱
Mazurek Wieslaw
Finished
۱۶:۰۰
Denys Kovtanyuk
۳
۲
Karol Guzy
Finished
۱۶:۰۵
Pistora Josef
۳
۲
Andrei Knazik
Finished
۱۶:۲۰
Jonas Kulveit
۳
۰
Mikulas Chaloupka
Finished
۱۶:۲۵
Jan Masternak
۳
۰
Skura Eryk
Finished
۱۶:۳۰
Leszek Maduzia
۳
۲
Wilk Leszek
Finished
۱۶:۳۵
Adam Kosacky
۲
۳
Sochor Miroslav
Finished
۱۶:۵۵
Pistora Josef
۳
۱
Andrei Knazik
Finished
۱۷:۰۰
Stapor Rafal
۳
۰
Stepien Marcin
Finished
۱۷:۰۰
Fabian Sikora
۱
۳
Ucinski Rafal
Finished
۱۷:۳۰
Tomas Krejci
۳
۲
Dohnal Jaroslav
Finished
۱۷:۳۰
Wilk Leszek
۳
۲
Szumilas Wladyslaw
Finished
۱۷:۳۵
Sochor Miroslav
۱
۳
Mikulas Chaloupka
Finished
۱۷:۴۰
Jan Eibich
۲
۳
Jan Osmera
Finished
۱۷:۵۰
Marek Chybinski
۳
۲
Kos Pawel
Finished
۱۸:۰۰
Denys Kovtanyuk
۲
۳
Leszek Maduzia
Finished
۱۸:۰۵
Adam Kosacky
۲
۳
Jonas Kulveit
Finished
۱۸:۱۰
Jaroslav Brynych
۱
۳
Adam Kral
Finished
۱۸:۲۰
Vaclav Nadvornik
۳
۰
Jachym Zacharda
Finished
۱۸:۲۵
Andrzej Krezel
۱
۳
Ucinski Rafal
Finished
۱۸:۳۰
Jan Eibich
۳
۲
Adam Kral
Finished
۱۸:۵۰
Kadavy Ondrej
۳
۱
Filip Nemec
Finished
۱۸:۵۵
Fabian Sikora
۱
۳
Marek Chybinski
Finished
۱۹:۰۰
Leszek Maduzia
۳
۱
Karol Guzy
Finished
۱۹:۰۵
Jan Osmera
۳
۰
Jaroslav Brynych
Finished
۱۹:۲۰
Vaclav Nadvornik
۳
۰
Filip Nemec
Finished
۱۹:۲۵
Andrzej Krezel
۱
۳
Kos Pawel
Finished
۱۹:۳۰
Denys Kovtanyuk
۳
۰
Szumilas Wladyslaw
Finished
۱۹:۳۵
Jan Eibich
۲
۳
Jaroslav Brynych
Finished
۱۹:۵۰
Jachym Zacharda
۳
۲
Kadavy Ondrej
Finished
۱۹:۵۵
Marek Chybinski
۳
۰
Ucinski Rafal
Finished
۲۰:۰۰
Adam Kral
۱
۳
Jan Osmera
Finished
۲۰:۲۰
Vaclav Nadvornik
۱
۳
Kadavy Ondrej
Finished
۲۰:۲۵
Andrzej Krezel
۰
۳
Marek Chybinski
Finished
۲۰:۳۰
Denys Kovtanyuk
۳
۲
Wilk Leszek
Finished
۲۰:۳۵
Jan Eibich
۲
۳
Jaroslav Brynych
Finished
۲۰:۵۵
Filip Nemec
۳
۲
Jachym Zacharda
Finished
۲۰:۵۵
Fabian Sikora
۲
۳
Kos Pawel
Finished
۲۱:۰۰
Karol Guzy
۲
۳
Szumilas Wladyslaw
Finished
۲۱:۰۵
Jan Osmera
۳
۲
Adam Kral
Finished
۲۱:۲۵
Andrzej Krezel
۳
۲
Fabian Sikora
Finished
۲۱:۳۰
Tomas Rein
۰
۳
David Nosek
Finished
۲۱:۵۰
Filip Nemec
۳
۲
Jachym Zacharda
Finished
۲۱:۵۰
Kos Pawel
۲
۳
Ucinski Rafal
Finished
۲۲:۰۰
Leszek Maduzia
۳
۱
Szumilas Wladyslaw
Finished
۲۲:۰۵
Radek Zeman
۳
۱
Jan Hruska
Finished
۲۲:۲۰
Kadavy Ondrej
۳
۱
Vaclav Nadvornik
Finished
۲۲:۲۰
Wilk Leszek
۳
۰
Karol Guzy
Finished
۲۲:۳۵
David Bochnak
۲
۲
Jachym Zacharda
inprogress
۲۲:۴۰
Kos Pawel
۱
۳
Andrzej Krezel
Finished
۲۲:۴۰
Tomas Rein
۱
۳
Jan Hruska
Finished
۲۲:۵۰
Petr Vanek
۰
۰
Filip Nemec
بازی شروع نشده است
۲۲:۵۵
Marek Chybinski
۳
۱
Ucinski Rafal
Finished
۲۳:۱۰
David Nosek
۰
۱
Radek Zeman
inprogress
۲۳:۲۰
Czech Republic
TT Star Series
Jiri Vrablik
۰
۳
David Reitspies
Finished
۰۰:۰۰
Miroslav Horejsi
۳
۱
Akito Itagaki
Finished
۰۱:۰۰
Romain Brard
۲
۳
Marc Duran
Finished
۰۹:۳۰
Viktor Yefimov
۱
۳
Dmitrij Prokopcov
Finished
۱۰:۰۰
Jakub Seibert
۳
۰
Albert Vilardell
Finished
۱۰:۳۰
Huzjak Josip
۰
۳
Tomas Konecny
Finished
۱۱:۰۰
Romain Brard
۱
۳
Dmitrij Prokopcov
Finished
۱۱:۳۰
Viktor Yefimov
۳
۰
Jakub Seibert
Finished
۱۲:۰۰
Huzjak Josip
۱
۳
Marc Duran
Finished
۱۲:۳۰
Albert Vilardell
۱
۳
Tomas Konecny
Finished
۱۳:۰۰
Romain Brard
۳
۰
Jakub Seibert
Finished
۱۳:۳۰
Huzjak Josip
۰
۳
Dmitrij Prokopcov
Finished
۱۴:۰۰
Marc Duran
۳
۲
Tomas Konecny
Finished
۱۴:۳۰
Viktor Yefimov
۳
۰
Albert Vilardell
Finished
۱۵:۰۰
Stefan Kostadinovic
۰
۳
David Reitspies
Finished
۱۷:۳۰
Jiri Vrablik
۳
۱
Miroslav Horejsi
Finished
۱۸:۰۰
David Prusa
۳
۰
Akito Itagaki
Finished
۱۸:۳۰
Stefan Kostadinovic
۳
۲
Miroslav Horejsi
Finished
۱۹:۳۰
Jiri Vrablik
۳
۲
David Prusa
Finished
۲۰:۰۰
Tomas Koldas
۲
۳
David Reitspies
Finished
۲۰:۳۰
Stefan Kostadinovic
۲
۳
David Prusa
Finished
۲۱:۳۰
Tomas Koldas
۲
۳
Miroslav Horejsi
Finished
۲۲:۰۰
Jiri Vrablik
۳
۰
Akito Itagaki
Finished
۲۳:۰۰
Belarus
Liga Pro
Sergei Gus
۲
۳
Artem Kolesnev
Finished
۰۹:۰۰
Artem Kolesnev
۰
۳
Dmitrii Kulesha
Finished
۱۰:۰۰
Dmitrii Kulesha
۱
۳
Sergei Gus
Finished
۱۰:۳۰
Petr Kernoga
۰
۳
Oleksandr Osadchyi
Finished
۱۲:۳۰
Andrey Chernoy
۱
۳
Petr Puzanov
Finished
۱۳:۰۰
Petr Puzanov
۰
۳
Petr Kernoga
Finished
۱۴:۰۰
Petr Kernoga
۳
۲
Andrey Chernoy
Finished
۱۴:۳۰
Vladimir Koshel
۳
۰
Alexey Kulesh
Finished
۱۶:۳۰
Logunov Aleksandr Petrovich
۲
۳
Kiriil Skochelenkov
Finished
۱۷:۰۰
Alexey Kulesh
۰
۳
Logunov Aleksandr Petrovich
Finished
۱۷:۳۰
Kiriil Skochelenkov
۳
۱
Vladimir Koshel
Finished
۱۸:۰۰
Vladimir Koshel
۳
۰
Logunov Aleksandr Petrovich
Finished
۱۸:۳۰
Alexey Kulesh
۲
۳
Kiriil Skochelenkov
Finished
۱۹:۰۰
Sergei Sapega
۲
۳
Vadim Nekhvedovich
Finished
۲۰:۳۰
Aleksandr Sidorkov
۲
۳
Mukhorovskii Vladimir
Finished
۲۱:۰۰
Vadim Nekhvedovich
۰
۳
Aleksandr Sidorkov
Finished
۲۱:۳۰
Mukhorovskii Vladimir
۲
۳
Sergei Sapega
Finished
۲۲:۰۰
Sergei Sapega
۳
۱
Aleksandr Sidorkov
Finished
۲۲:۳۰
Vadim Nekhvedovich
۱
۲
Mukhorovskii Vladimir
inprogress
۲۳:۰۰